Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AviaTR
Gerçek AdNecmettin KICIMAN
Doğum Tarihi7 Ağustos 1981
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
İyi günler arkadaşlar, GT5 oynayan arkadaşlara bir sorum olacak (PS3) Ben ralli oynamayı seviyorum, WRC3, DİRT2/3 gibi, GT5de de ralli var sanırı... Mesaja git »
..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Teşekkürler hocam, sağolasın, deneyeceğim. ;)... Mesaja git »
Teşekkürler hocam, makbule geçti. ;)... Mesaja git »
Teşekkürler arkadaşım. Bi de şu oyun listesi işini halletsek. :)... Mesaja git »
Teşekkürler arkadaşım. Evet arkadaşlar, hala cevaplar tam netleşmedi, yokmu PS3+G27 oynayan, yokmu yardımsever bir arkadaş, yazmaya üşeniyor... Mesaja git »
1- G27 yi PS3 ün hangi usb girişine bağladığımızın bir önemi varmı ( Benim PS3 kırık ve oyunları harici 2TB lık USB den açıyor yani hariciyi USB1 e ta... Mesaja git »
Arkadaşlar, dün itibarı ile uzun zamandır istediğim PS3 + G27 kombinasyonumu tamamlamış bulunuyorum. Beni de listeye ekleyebilirsiniz. :) Yalnız ... Mesaja git »
Samsung 51D550 3D plazma Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaşlar, iyi forumlar. Arkadaşlar, panelle ilgili yorumlarınızı okudum ve gerçekten aklıma girdiniz, ne güzel LED TV almayı düşünüyordum. :D ... Mesaja git »
: HP Pavilion DM1 1010st/et inceleme / Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Arkadaşlar , herkese selamlar , ST modeli ile benide listeye ekleyin. Acaba ilk etapta yapmam gerekenleri özetleyebilirmisiniz , program , ayar ... Mesaja git »
: HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: levocan http://resim.donanimhaber.com/upfiles/552570/FD47E9E7703B4BF284D0A4FB60CB0E5B.jpg Kullandığın taskbarın a... Mesaja git »
Arkadaşları

cimisan

LAVMAN

8

cenkayna
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125