Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cenedi
Gerçek AdMehmet Appak
Doğum Tarihi7 Mayıs ****
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Xiaomi 70 Minutes Araç Kamerası ( Kampanyada ) 39,9 başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Ben de aynı satıcının mağduru sayılırım. 11.11 de kampanyalı aldım. Sözde en ucuz buydu. Çek, kupon falan derken bana 24.28 dolara geldi. Neyse b... Mesaja git »
★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ EN UCUZ AMİRAL GEMİSİ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sorunun cevabını yazdım ama mi5s tarafına Kısacası,; mi5s kıyasla batarya, hoparlör, işlemci, parmak izi okuyucu sd kart okuyucu sevindirir... Kame... Mesaja git »
★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ EN UCUZ AMİRAL GEMİSİ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Rica ederim Hocam. Playstore'dan viva video'u indirin müziği siz ekleyin hocam. İnstagram; bende öyle bir sorun yok.... Mesaja git »
O miui10, beta dediğimiz(developer) haftalık güncelleme gelen test sürümü. Sizin kullandığnız ise miui 9 stabil sürüm. İlla geçme zorunluğunnuz yok. B... Mesaja git »
Var hocam. Öyle bir ayar var. Ben android telefonada navigsayon ve sana tuşa alıştığım için zolanıyorum ama siz rahat kullanısınız. Parmak hareketler... Mesaja git »
Ufak bir bilidrim ışığı var ama altta. Doğru düzgün belli değil. Ama var mı var.... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Cümleten iyi dilekeriniz için teşekkür ederim. Sanırım bir tane talip bulduk yöneticiliğe. Herkese hayırlı olur inşallah. Bu arada kısaca poco f1 mi5... Mesaja git »
★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ EN UCUZ AMİRAL GEMİSİ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Xiaomi'nin ve Dünya'nın en uygun fiyatlı amiral gemisi Poco F1. Konu 1920x1080 çözünürlük, Chrome üzerinde hazırlanmıştır. DUYURULAR !!! --&g... Mesaja git »
Merhaba arkdaşlar. Bugün itibairyile aranıza bende katıldım. Eski mi5s kullancısı olarak; o cihazda çok fazla rom ve imei, bootloader gibi şeyleri tec... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 yıl önce aldığım mi5s'im suya düşmesi sonucu kullanılamaz hale geldi. Aslında cihaz çalışıyor ama ekran ve dokunmat... Mesaja git »
Arkadaşları

delmandede

3490

oktay811

Quellity
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078