Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Saintyunus
Gerçek AdNecati Yunus
Doğum Tarihi19 Haziran 1987
MeslekMakine Mühandisi
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PUZZLE, ÇOK UYGUN FİYATLARA başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Ricordi bus stop satılmadıysa irtibata geçebilir miyiz ?... Mesaja git »
PUZZLE, ÇOK UYGUN FİYATLARA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Merhaba Arkadaşlar, Elimde bir miktar puzzle bulunuyor. Hepsi en kaliteli markalar ve verdiğim fiyatlara alabilmeniz imkansız. Hepsini dekorasyon... Mesaja git »
satılık CREATİVE USB 5.1 SES KARTI ve LOGİTECH X-540 5.1 ses sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Ses sistemi ve kartını almış bulunmaktayım.hiç bir sıkıntı yoktur cillop gibi çalışlmaktadır.herkse hayırlı günler geceler.... Mesaja git »
LOGİTECH Z5500 NEREDE KAÇ LİRA VE KAMPANYALAR başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ses sistemini kurdum yalnız şu an için optik girişine tv den çıkış verip deneyebildim.bilgisayardan spdif optik çevirici sağlayıp deniyeceğim ama sis... Mesaja git »
LOGİTECH Z5500 NEREDE KAÇ LİRA VE KAMPANYALAR başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
kadıköy yazıcıoğlu yanındaki pasajdan girişteki dükkandan pazarlıkla peşin 650ye aldım... Mesaja git »
Tuzla da girdim ilk gün.Numaram(adaylık numaram deil sıra numaram) 1158 di ilk önce 8 de gel dediler sonra gittim 8 de orda duran komutan 10 dan sonra... Mesaja git »
: Süpürge Makinesi Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Çok araştırdım çok elektronik mağzası gezdim denedim seslerini dinledim çekiş güçlerini karşılaştırdım.Ensonunda Dyson da karar kıldım.Kendim alıyor o... Mesaja git »
: EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Miele W-1712 Petek Doku kullanıyoruz evde Makineyi alırken hiç düşünmemiştik deterjan ve su tasarrufu en büyük özelliği. Çok kaliteli bir şa... Mesaja git »
: Bisiklet Toplama(Temsili Resim Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Toplamakla hiç uğraşma al bir bisiklet bin keyfince ya da ilk önce karar ver bisiklet mi binmek istiyorsun bisiklet mi toplamak istiyorsun ... Mesaja git »
: Bisiklet önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Kron markası bisan bianchi vs piyasa bisikletlerden tabii ki çok daha iyi bir markadır. Lİmitine göre bu markayı tercih edebilirsin.Yine kron muadil... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094