Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aktorun
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung planlı eskitme iddialarını reddetti başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Yıllardır Samsung kullanıyorum. İçimden bir ses cihazları zamanla yavaşlattıklarını söylüyor. Elimde mesela 2+ yıllık Tab S modeli var. İlk aldığım yı... Mesaja git »
Lenovo ThinkPad serisi en yeni işlemcilere terfi ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Intel CPU dışında seçenek olmaması kötü olmuş. Meltdown ve Spectre den etkilenmeyecek bir CPU çıkarana kadar Intel den uzak durmak lazım.... Mesaja git »
Toplasan bu fiyata olmaz "Sinerji DCZ1080 oyuncu kasası" inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İşletim sistemi dahil değil sanırım fiyatlarına?... Mesaja git »
Çin'in casus uydusu radara yakalanmayan uçakları takip edecek başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Nedir bu kuantum'un sizden çektiği? Yaptın mı yeni bir cihaz koy önüne bir kuantum, şahane. kuantum optiği kuantum uydusu kuantum sensörü kuantum Opt... Mesaja git »
Telefonlarda gelişmesi gereken en önemli konu pil ömrü, tek sarjla ne kadar süre idare edilebildiğidir. Çözünürlük/görüntü kalitesi, hız, yapay zeka ö... Mesaja git »
Büyük oyun firmalarından katılan var mı? Wargaming in standı olur mu orada acaba? Yetkili biriyle konuşmak isterim doğrusu.... Mesaja git »
GoPro HERO6 Black duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine (teşekkürler cansev07) Sony FDR X3000R ile Hero5 in karşılaştırmasına baktım ve Sony nin bizim açımızdan ço... Mesaja git »
GoPro HERO6 Black duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar, oğlumun ısrarlarına dayanamayıp bir aksiyon kamerası alıcam. Tavsiyeniz ne olur du? ... Mesaja git »
Obi-Wan Kenobi filmi için hazırlıklara başlandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
O bir Jedi !!! O bir Master !!! O bi delikanlının hası !!! O - bi - Wan - Kenobiiiiii :)))... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 deneyimim | Alır mıydım? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Telefon hakkında söyleyebileceğim kayda değer tek kötü özelliği ses tuşlarının altına konumlanmış Bixby butonu. Devre dışı bırakılamıyor ve günde en a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121