Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aktorun
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tüm süreci, konuşmaları izledim. Hedef olarak önüne bu işi yapmayı koyan ulusların öğrencilerine, genç bilim insanlarına müthiş bilgi ve motivasyon sa... Mesaja git »
16 yaşında ve Nvidia’nın robotik teknolojilerini geliştiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Oğluma almayı düşünüyordum Lego nun bahsi geçen setinin yeni versiyonunu Mart sonunda. Doların da artması ile birlikte bakalım yurdum esnafı kaça çıka... Mesaja git »
iOS için Tor Browser Onion ücretsiz oldu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
TOR ağı Türkiye de yasaklanmamış mıydı? Ancak VPN üzerinden kullanılabilir sanırım. https://www.engadget.com/2016/12/18/turkey-blocks-tor/... Mesaja git »
LEGO’dan programlanabilir robotlara dönüşen yeni set: Boost başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Haberde yanlış yönlendirme var sanırım. Bu ürün Mindstorm un devamı değil de küçük çocuklar için daha basitleştirilmiş hali. Sanırım yaş olarak daha k... Mesaja git »
Speedx, yeni nesil akıllı bisikleti Unicorn'u tanıttı başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
"60-70 liralık sayaçları gömerek" seni tatmin eden bir şeyi 2.000 TL ye elde edebiliyorsan zaten bu bisiklete ihtiyacın yok. Çünkü bu bisiklet akıllı ... Mesaja git »
Güneş enerjisi fosil yakıtlardan daha ucuz hale geldi başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
http://www.eie.gov.tr/duyurular_haberler/document/Turkiye_Ulusal_Yenilenebilir_Enerji_Eylem_Plani.PDF... Mesaja git »
Güney Kore’de Tesla’nın elini kolunu bağlayan sıra dışı kural başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Guney Kore icin "kendi markalari varken Tesla ya ekmek yedirmezler" tarzi yorumlara katilmiyorum. Guney Kore teknolojide almis yurumus bir ulke. Ve sa... Mesaja git »
"Eagle Plan" ile Türk mühendisler Çin’den teknoloji transfer edecek başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Hicbir ulkenin Turk Muhendisleri egitip kendisine rakip teknoloji uretecek elemanlar yaratacagina inanmiyorum. Egitimler genelde ya firmanin kendi ure... Mesaja git »
Dünya'ya çok da uzak olmayan devasa bir galaksi kümesi bulundu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Gunes sisteminin sinirini nerede cizdigine gore degisir Gunes in etrafinda dolanan gozlemleyebildigimiz son obje (Sedna, cuce gezegen ???) diy... Mesaja git »
Dünya'ya çok da uzak olmayan devasa bir galaksi kümesi bulundu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Andromeda, Samanyolu gibi bir galaksi. Samanyolundan buyuk. Vela ise superkume. Icerisinde 10 larca (muhtemelen yuzlerce) galaksi var... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078