Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tufekciler
Gerçek Ad 
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
merhaba, nissan qashqai platinum 2013 benzin otomatik araçla aranıza katıldım. Bugüne kadar deposu 300 tl ye dolan bir aracım olmamıştı şoktan ne z... Mesaja git »
benzer şeyleri yaşadık demek ki. Sıfıra yakın İngilizce ile :) yes, no, how much :) yeter Sizin aksinize Tayland girişinde 15-20 dk yakın pasapor... Mesaja git »
Geçtiğimiz ay yaptığım Tayland gezisinden.. Tayland dondurması :) Arşivi bızıkladıkça yeni videolar bakacağım. [DHTUBE=https://www.youtube.com/wat... Mesaja git »
evet açılmış şu anda rakamda gayet iyi bence 2.177,00 TRY (TRY)... Mesaja git »
Öncelikle buradan tanıştığım her konuda bana yardımcı olan Serkan bey ve ailesine sonsuz teşekkürler. 15 günlük gezimi bitirip geçtiğimiz gün yurda... Mesaja git »
Ben trenle gitmeyi çok istedim ama malesef yer bulamadım. Otobüs ile 12 saate yakın bir yolculuk yaptım. Benim şansıma Türkiye'de her otobüs yolculu... Mesaja git »
sağolasınnn... Yok genel olarak bilinsin benim başıma geldi sonuçta ki kullandığım hesaplar para akışı olan hesaplar birde. Bir çok kredi falan var ... Mesaja git »
merhaba, halen phuket'teyim ben total 15 gün olarak geldim henüz sadece Bangkok chiang mai ve phuketin sanırım %1 lik kısmını anca gezmişimdir ki or... Mesaja git »
Şu anda chiang mai havalimanındayım. Hayatta eğer bir daha kısmet olursa buraya en az bir hafta tekrar gelmek isterim.... Mesaja git »
2 gündür onun için uğraşıyorum işin garibi başka ülkelerde çekim yaptım sorun olmadı. Limiti yükseltmek için yapılacak birşeyin olmadığını belirtip ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.207