Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
palo
Gerçek Ad 
KonumÇanakkale
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 11 ay önce
Son giriş tarihi: 30 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ ALİEXPRESS YARIYIL İNDİRİMLERİ BAŞLADI★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Gayet iyi kulaklıklar alabilirsin fiyatını üzerinde iyi ses veriyor... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS YARIYIL İNDİRİMLERİ BAŞLADI★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Benim aldığım kumanda 1 ADET 433 MHz Kablosuz Otomatik Uzaktan Kumanda Teksir Frekans Ayarlanabilir Anahtarlık http://s.aliexpress.com/VZVBjYvu... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS YARIYIL İNDİRİMLERİ BAŞLADI★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
433 MHz genelde kumanda frekansları bu şekildedir AliExpress teki akıllı kumandalar işinizi görür ben daha yeni aldım oto alarm kumandası için klonlad... Mesaja git »
KATELUO TUNGSTEN KARBON ÇELIK http://s.aliexpress.com/ER7RR7RJ İşini goruur... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS YARIYIL İNDİRİMLERİ BAŞLADI★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
12.11 tarihinde aldıklarım yeni geldi 1 tanesi daha gelmedi daha... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS YARIYIL İNDİRİMLERİ BAŞLADI★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Aynen kur farkı var birde ürünün fiyatı yükselmiş artık daha önceki fiyata yakın bir ürün seçeceğiz.. ürünün süresi dolupta dispute acmazsak bir sıkın... Mesaja git »
Arkadaşlar 11.11 de aldığım ürünlerin bir kısmı yeni geldi 2 ürünün süresi dolduğu için dispute açtım ve bana para iadesi oldu dispute açtığım ve para... Mesaja git »
Arkadaşlar 11 kasım da aldığım malzemeler gelmedi sürenin dolmasına 4 gün kala anlaşmazlık açtım eleman bana dear i have refunded all,you can ge... Mesaja git »
11 kasım tarihinde almış olduğum malzemeler gelmedi saticiyla iletişime geçtim bana bu msj göndermiş dear i have refunded all,you can get your m... Mesaja git »
TV Tavsiyeleri || Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Sayın dallas hocam benimde tavsiyede ihtiyacım var 40-43 Inc arası tv tavsiyesi istiyorum 2000 tl butceli lg 43lh 570 nasildir... Mesaja git »
Arkadaşları

bloodonblood
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121