Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Shaky Dude
Gerçek AdSerdar YILMAZ
Doğum Tarihi10 Kasım ****
KonumZonguldak,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 50
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
JAILBREAK - iOS 12 - 12-1.2 - “ROOTLESS” ÇIKTI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Cihazım 6s plus. Eğer bahsettiğiniz gibi ise sürüm yükseltmem imkânsız mı acaba?... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 12 - 12-1.2 - “ROOTLESS” ÇIKTI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Teşekkür ederim. O zaman ios 10.2 ile gidebildiğimiz kadar gideceğiz... Mesaja git »
Arkadaşlar hali hazırda ios 10.2 yalu jailbreak kullanıyorum. IOS 11.3.x sürümüne geçiş yapmayı düşünüyorum sh kayıtlarım var. Stabilite ve tweak konu... Mesaja git »
Yeşil pasaport çıkış izni başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gerekmiyor gönül rahatlığıyla yurtdışına çıkabilirsiniz.... Mesaja git »
Doğduğunuz gün hangi şarkı top 1 miş öğrenin paylaşın! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
https://youtu.be/hindso2RviY... Mesaja git »
Turkcell zam yapmıs başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Gnç Star paketi kullanıyorum. 1000dk 1000 sms 8gb gündüz 8gb gece 65 TL. Yaşadığım il de en iyi çekim kalitesi olan operatör. Çalıştığım yerde arkadaş... Mesaja git »
Arkadaşlar Kasım sonunda Filipinlere seyahat edeceğim. En uygun Suud havayolları çıkıyor. Daha önce bu havayolu ile seyahat eden var mı aktarmalı olar... Mesaja git »
Amazon Türkiye Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sabah çok güzel bir fiyata sipariş geçtiğim Samsung SM-R140 Gear IconX (R140), Siyah kulaklığı satıcı iptal etmiş putperest... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
23 Kasım - 15 Aralık İstanbul - Manila arası Katar havayolları ile 2 kişilik bilet ne kadar hocam... Mesaja git »
Yurt ici ve dışı otellerde yuzde 50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Yurtdışı otel için PM lütfen.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Si Vis Pacem, Para Bellum !

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078