Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
talamus145
Gerçek Adfurkan
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 106
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 21 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Herkese merhaba. 3 saat arasinda kaldim. Allcall w1, zeblaze thor pro ve kingwear kw99. Aslinda allcall ve kingwear tip olarak daha cok hosuma gitt... Mesaja git »
Samsung note 2 silinen resimler hk. konusunu başlattı (3 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, Bir konu danışmak istiyorum size. Gerçekten ilginç bir durum. Note 2 telefonum vardı telefon hafızası uyarı veriyordu dolu d... Mesaja git »
SPRİNT BOOSTER KULLANANLAR ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Kısa bir süre önce çıkan ve bir farklı yoruma maruz kalan sprint booster kullanan var mı acaba üstünden biraz zaman geçti ve bu konu hakkındaki bilgi ... Mesaja git »
arkadaslar merhaba, Gta V psn hesaptir diger oyunlar kutuludur. move control ve cam. Garantili faturalidir bir kere bile kullanilmamistir.... Mesaja git »
Move set +red head. +gta v+ dirt 2 130 tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Move control bir tane cdleri ve kamerasi. Urunler hic.kullanilmadi faturasi var ve garantisi bir yildan az olmali devam ediyor.... Mesaja git »
tp link 5210 g 2 yil garantili 120 tl konusunu başlattı (4 yıl önce)
Cihaz yaklasik 1 yil kullanildi. Kapali balkonumda kullandigimdan dolayi herhangi kotu hava sartlarina maruz kalmadi. Bu yuzden cihaz cok temiz. 3 yil... Mesaja git »
Move set +red head. +gta v+ dirt 2 130 tl konusunu başlattı (4 yıl önce)
arkadaslar merhaba, Gta V psn hesaptir diger oyunlar kutuludur. move control ve cam. Garantili faturalidir bir kere bile kullanilmamistir. ... Mesaja git »
Arkadaslar merhaba, Gta V psn hesaptir diger oyunlar kutuludur. move control ve cam. Garantili faturalidir bir kere bile kullanilmamistir ner... Mesaja git »
Arkadaslar merhaba, Gta V psn hesaptir diger oyunlar kutuludur. move control ve cam. Garantili faturalidir bir kere bile kullanilmamistir... Mesaja git »
Ps3 move set ve sport champions oyunu alinik başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Dostum merhaba. Sadece bir kere kullandigim tertemiz faturali garantisi devam eden mkve set ve cam var bende. Kontrol 1 tane. Oyunum demoydu. Bi iki d... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Aytürk

RockEvi

barettaa

Metalchurch

winger37
Pano

öztin
20 Şubat 2009; 18:54:13
samimi güzel bir arkadaşımız
Referansları
Genel Puan

Ürün: sifir kutusunda garantili samsung note 3 7 inc 350 TL
Alıcı: karamurat60
Tarih: 2 Mayıs 2014; 8:55:38
Yorum
Çok ilgili ve samimi bir arkadaşımız,ürün belirttiği gibi sorunsuzdu tşk ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094