Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ConradPwned
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi17 Ocak ****
MeslekFinans Uzmanı
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Asus ROG CROSSHAIR VI HERO + ryzen 1700+ 1070 gtx'li sistem başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
gtx 1070 içinde ben fiyat rica edebilirim ayrı satış olursa... Mesaja git »
G Skill Trident Z RGB Ramler hakkında çok kritik bir uyarı! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
auranın en son sürümü ramleri görmüyor bende. bi önceki sürümü kurduğumda -lighting service olan- sorun yok. ama dediğiniz gibi bir süre sonra sabit ş... Mesaja git »
Yeni işe başladım web sitem nasil olmuş fikirleriniz? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
hocam senin önceki konunu hatırlıyorum. domain arıyordun yanlış hatırlamıyorsam. şahsi fikrim gayet güzel olmuş siten mobilden girip dolaştım. umarım ... Mesaja git »
Bundle Satış Yapan Site konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba trde deki gibi işlemci + anakart + ram satışını tekli alımdan daha uyguna sunan site var mı ? neweggden sipariş vermek istediğimde tr sepeti... Mesaja git »
1060 6gb nin hangi modeli satıldı 1650 tlye ?... Mesaja git »
R5 1600/GTX1050Ti/16GB RAM KOMPLE SİSTEM (İNDİRİM) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
mesajım bulunsun. parça satışı başlarsa Phanteks P300de gözüm var... Mesaja git »
Aerocool Cylon RGB Kasa başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
phanteks p300 ve nzxt s340 görünüşünde bir şey arıyodum. önü meshli olan bir sürü kasa var. bu gayet şık duruyor önündeki rgb detayıyla. hayırlı olsun... Mesaja git »
kafede abazaları kazıkladım. garson kızım. başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
konu altındaki herkes trollüyor mu yoksa forumu takip sıfır mı çözemedim...... Mesaja git »
Superonline Sıkıntı Yaşayan Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bende de bir sorun yok şuan ama ilginç olan bugün TTnet'ten arandım ve Superonline'nın artık altyapıyı TTnetten almayacağını bağlantımın sürek... Mesaja git »
Ben Ne Yapmalıyım başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Süperonline ın fiber altyapısı yok burada. Fiber sadece Kablonet var. Şuan sınırsız alabileceğim hattımında desteklediği 8mbit var oda 120 TL. Bugün a... Mesaja git »
Arkadaşları

plextor

Reaglew

AthenaPB
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Norton Internet Security 1 Yıllık Key (1 Adet Kaldı) Yalnızca 5 TL
Alıcı: KorneLL
Tarih: 1 Şubat 2013; 16:04:36
Yorum
Genel Puan

Ürün: Norton Internet Security 1 Yıllık Key (1 Adet Kaldı) Yalnızca 5 TL
Alıcı: KorneLL
Tarih: 1 Şubat 2013; 16:00:39
Yorum
Genel Puan

Ürün: Sıfır Kutusunda Satılık Turkcell T11 Maxiphone - 215 TL - Kargo Bedava - Fiyat Düştü
Alıcı: FireSouL
Tarih: 1 Temmuz 2012; 0:33:17
Yorum
Ürünü elden teslim alıcak olmama rağmen arkadaş o kadar güvenirlidiki parayı önceden gönderdim :) çok güzel bi satış oldu..Teşekkürler..
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125