Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yusufcik82
Gerçek Adyusuf köksoy
Doğum Tarihi4 Temmuz 1982
Meslekmobilyacı
Konumİzmir,Bayraklı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
55 bine insignia varken neden b sınıfları alınıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
almayın dostlar gerçekten almayın siz gidin 2 hava yastıklı poloya 114 bin verin polo alın.insignia tü-kaka çok yakıyor, parçaları pahalı,sizin gibile... Mesaja git »
İntel i5 6500 işlemci - 600 TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
hayırlı satışlar,alan arkadaşın çok memnun kalacağına eminim.defalarca alışverişimiz oldu sattığı ürünler sıfır ayarında oldu hep.güvenilir satıcı... Mesaja git »
Peugeot 308 1.6 e-HDi Test Sürüşü / F/P dostu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
dostum eline sağlık yine güzel bir inceleme olmuş,diğer arkadaşada teşekkürler eğrisini doğrusunu anlatmış aracın.... Mesaja git »
OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT 2018 (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ooooo bakıyorum insignia team burada ... Mesaja git »
Şampiyonlar Şampiyonası Izmır Ülkü Yarış Pisti başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam corsa dışında birde insignia incelemesi yapalım derim o zaman ... Mesaja git »
Şampiyonlar Şampiyonası Izmır Ülkü Yarış Pisti başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
evet izmir bornovada oturuyorum,hasta olmasam gelmeyi çok isterdim.sayenizde gitmiş kadar oldum yinede :)) bu arada ben insignia team üyesiyim bazen i... Mesaja git »
ellerine sağlık hocam,görüntüler on numara... Mesaja git »
hayırlı satışlar dilerim,kasa bileşenleri çok güçlü olmakla beraber daha sıfır ayarında.o anakart ve işlemci daha uzun yıllar götürür.şuanki fiyatı il... Mesaja git »
MSI Radeon RX 470 Armor 4G OC 4096MB başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
kardeşim güle güle kullan inş.sen bu kartı uzun süreli kullanırsın ama o kasayı değiştirmen lazım :)) ... Mesaja git »
SATILIK 12 VOLT AKÜLÜ ARABA (İZMİR) konusunu başlattı (4 yıl önce)
herkese selamlar,geçen sene oğluma aldığım akülü arabayı taşındığımızdan ve yeni evimizde koyucak yer olmadığından satıyorum.araba on üzerinden sekiz ... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

Lav

TIRAZLI
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
opel insignia cosmo 1.6 T sidi 170 hp manuel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125