Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dh06
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 85
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Revello Bayan Saati konusunu başlattı (10 yıl önce)
http://revellowatches.com/orta.htm Link Deki Saat İle Aynı hİÇ bİR Farkı Yok Sıfır 2 yıl Garantili Kutusu Garanti Belgesi VeDe Adınıza Fatura... Mesaja git »
: ..:: DH06 HAKKINDA PİŞKİNLİĞİN BU KADARI ARKADAŞLAR ::.. başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Herkeze iyi Forumlar Daha Yeni Haberim Oldu Konu İle İlgili Kusura Bakmayın Forumda O kadar Alıs Verısım Oldu Sorunusuz Ama Hasan Arkadasımız Ba... Mesaja git »
Alınık 6310i konusunu başlattı (10 yıl önce)
Orjinal İçi açılmamış bir ürün arıyorum kayıtlı ve temiz olması şart tekliflerinizi bekliyorum not: tutupta bana 120 130 tl gibi abartı fiyatla... Mesaja git »
ACİL Alınık dwd-rom siyah konusunu başlattı (10 yıl önce)
Ankara içi saglam sıyah olması sartSistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.... Mesaja git »
: Satılık WD 150Gb Raptor başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: ct76 bu 10.000 rpm olan diskler değilmi. Ah paranın gözü korsun. evet 10.000 Rpm olan Raptor Serisi... Mesaja git »
Satılık WD 150Gb Raptor konusunu başlattı (10 yıl önce)
2011 Yılına Kadar Garantılı WD Marka Sorunsuz , Takas Vs yok Fiyat : 225 TlSistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır... Mesaja git »
Satılık Msı 8800 Gt O.C konusunu başlattı (10 yıl önce)
Sağdece Kart Mevcut Kutusu Garantisi Vs Yok O.c Model link: http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=130&cat2_no=136&prod_no=1343 ... Mesaja git »
Alınık N95 ANKARA konusunu başlattı (10 yıl önce)
Kutu İçeriği Tam Temiz Cihaz Arıyorum Orjinal Kapaklı Tamir Görmemiş Olsun Fiyat 400-420 TL NAkitim Var Hemen Alabilirim... Mesaja git »
Satılık Nokıa 8800 Ankara konusunu başlattı (10 yıl önce)
2 adet 6X batarya (2 Bataryada Kullanmaya Bağlı 2-3 Gun Rahat Gidiyo) Orjinal Masa Üstü şarj Cihazı Orjınal Temizleme Bezi Orjinal Deri Kılıf ... Mesaja git »
ALINIK P4 Celeron Kasa 100 120 TL Arası konusunu başlattı (10 yıl önce)
P4 yada celeron olabilir 5200 5500 tarzı ekran kartlı 20- 40 gb Hdd Li 256 - 512 Ram Kapasıtelı Saglam Sıstem Arıyorum Cdrw Vs VS Monitor İstemıyor... Mesaja git »
Arkadaşları

busy

akin9934

hytsvl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094