Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
haliTR3
Gerçek Adhalit metin
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 435
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Adamlar böyle urunleri 2000 birime alabiliyor biz 5 katından fazla vermek zorunda kalıyoruz.artık biri çıkıp hepsi sakaydi desin lutfen... Mesaja git »
Max 4000-5000 tl arası projeksiyon tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Xgimi H2 alır keyfini surerim... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuyu favorilerine ekledi (30 gün önce)
Spotify Aile Paketi,6 kişilik Premium paket 14,99 TL'ye düşmüş.Spotify güncelleme yapmış. Enpara ile aylık 7,5 TL'ye,kişi başı 1,25 TL'ye... Mesaja git »
Yıl 2013 Polo 29.900 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam son cumlenizi anlamadım.yönetime bağlamamak mi gerekiyor bu durumu yani?... Mesaja git »
Devlet böyle diye çocuk yapmayalım bencede doğru ama eksik bir düşünce hocam.ben çocuk istiyorsam öncelikle gerekli şartları sağlayıp saglayamayacagim... Mesaja git »
Bu nasıl bir örnek!senin devletin 600000 kişiye ücretsiz araç dağıtsa ve sen aracını parası ile alıp bir süre geciktirdiginde aracın elinden alınırsa ... Mesaja git »
Arkadaş bu işte bi yanlış var,hanim memur enflasyon zammı yıl sonu için %8 veriliyor :)) biz başka ülkede mi yaşıyoruz acaba... Mesaja git »
Kitap Arıyorum (Üç Cisim Problemi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu kitap varya bu kitap benim için herzaman ilk 3 içinde olucak.sonraki 2 kitabida sabirsizlikla bekliyoruz umarım uzun sürmez basimlari... Mesaja git »
Isaac Asimov Vakıf,Robot ve Sonsuzluğun Sonu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Vakıf elimde ama okumadım için birsey diyemem ancak diğer iki kitabı okudum ve dili gayet basit anlaşılır.bence okuyun iki kitapta son derece tatminka... Mesaja git »
Şu an hangi kitabı okuyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Otostopçunun galaksi rehberi ??... Mesaja git »
Arkadaşları

SCORPION07

murat708

Buzmavili

armutlu

makara555

Karpuzcu.

alirezzak

Mk4Ever.

kaancakir

seniorres2003

Burzum.

dr...daredevil

ProGamer360
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılmıştır
Alıcı: Buzmavili
Tarih: 14 Ocak 2012; 15:09:35
Yorum
Bir ürün bu kadarmı hızlı yollanır :) Gerçekten tebrik ve herkeze tavsiye ediyorum ;) Teşekkürler..
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094