Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NAZMERG
Gerçek AdN Z
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bilgisayar Windows 7 de Sistem derecelendirmesi yani sistem puanı verirken 3D Doku kısmına gelince Kapanıyor Resetleniyor kendılıgınden. Ve daha... Mesaja git »
Bazı İnternet Sayfalarında PC Kendiliğinden Kapanıp Açılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bakıyorumda Kimse cevap vermemiş. Aradan gecen zaman zarfında yaptıgım işlemler oldu. 1- Adobe Flash Player ı kaldırdım 2- Nvidia Driver g... Mesaja git »
Bazı İnternet Sayfalarında PC Kendiliğinden Kapanıp Açılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
EK açıklama : Başka bir HDD ye format attım yıne devam etmişti. Şu an Adobe Flash Player ı kaldırdım İnternet Sayfa Betiği cevap vermiyor gibi... Mesaja git »
Selamlar . İşletim sistemi W 7 64 Bit İşlemci AMD Phenom II 945 X4 Anakart Gigabyte 790 XTA UD4 Ekran Kartı Geforce GTX 295 8 GB RAM 3 ... Mesaja git »
★★★ LG G3 ANA KONU ve KULLANICILARI KULÜBÜ ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Çok Teşekkür Ederim , Düzeldi.... Mesaja git »
★★★ LG G3 ANA KONU ve KULLANICILARI KULÜBÜ ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadaşlar selamlar, Aranıza bir kaç hafta önce katılmış bulundum. LG G3 Beyaz yeni bir telefon alarak. Ayarlar ile oynarken sanırım Mobil Şebe... Mesaja git »
500 TL Altı En iyi Makine TAVSİYE 2012 ARALIK AYI başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Teşekkür Ederim... Mesaja git »
500 TL Altı En iyi Makine TAVSİYE 2012 ARALIK AYI başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Benim için Aslında en önemli mevzu Renk keskinlik ve resmi bilgisayara aktarınca Kumlu görüntü vermeyen bi makine, Yani Tek önemli konu fotoğraf kalit... Mesaja git »
Teşekkür ederim Daha farklı tavsiyelerde beklıyorum bu şartlar altında 5-6 makıne bulup arasında son secımımı yapacagım.... Mesaja git »
500 TL Altı En iyi Makine TAVSİYE 2012 ARALIK AYI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Herkese Selamlar , 500 Lira Altında Dijital fotoğraf Makinesi Tavsiye isteyeceğim arkadaşlar. Kullanlardan veya bu konuda tecrübe edinmiş arkadaşlarda... Mesaja git »
Arkadaşları

imhotep_old

EneRGy.

adam06

Sam__
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125