Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sessizdivx
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 342
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
en ucuz kargo hangısı arkadaslar başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
az önce yurtiçi kargo ile standart ve haberli (haberli demek telefon acmayacagız karsı tarafın haberi olucak demek, siz arayın biz direk teslim ederiz... Mesaja git »
Bios güncellme batarya sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
yabancı forum sitesinde buldum dell laptoplar için olanını kısacası, dos ortamında bu işi yapıcaz, usb flash belleğe boot ayarlayacağız, yukarı... Mesaja git »
Sony MDR EX10LP yardı edin başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
bu kulaklık iyidir, tavisye ederim, pahalı kulaklık hic almadım ama orta kalitede cok kulaklık denedim, suana kadar aldıklarım icinde en rahat kulakiç... Mesaja git »
349. DÖNEM (12 ARALIK 2012) İL J.K.LIĞI/BALIKESİR'ler buraya başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Kardeşlerim, herkesin Allah yardımcısı olsun, acemiliğim ankara etimesgut, usta birliği K.K. Loj. K.lığı Bkm. K.lığı 6'ncı Ana Bkm. Mrk. Des. Gr. Emn.... Mesaja git »
Uydunet bağlantı sorunu ve sayfa geçişi hızı çözümü. başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Covajj Orijinalden alıntı: oayk Orijinalden alıntı: Covajj Orijinalden alıntı: +ysf+ Orijinalden alıntı: ... Mesaja git »
8 Program Hediye (Son gün 10 Temmuz) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
değişik paylaşım,... Mesaja git »
Hızlıal'da Kılıf ve Ekran Koruyucu Fırsatları. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Ulaş-ım HIZLIAL GOLD +1... Mesaja git »
Logitech LS21 Bimde 54,90 Yerine 14,50 TL'ye Düşmüş başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
usta git bi denede bize al, sen ne yaptın! :) havaleni yapalım kargomuzu alalım, yap bize bir kardeşlik : )... Mesaja git »
Logitech LS21 Bimde 54,90 Yerine 14,50 TL'ye Düşmüş başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
bu hoparlörden bulan olursa gözünü seveyim biz bulamadık, alsın bana 1 tane kargolasın : ) parası falan mühim değil, mühim olan donanimhaber kardeşl... Mesaja git »
bir yanlıslık var ustalar, ls21 yerine bimde s120 var, brosurunde de s120 yi gostermis, gittim bulamadım ls21, bursada bulan varsa haber versin cok ma... Mesaja git »
Arkadaşları

ffrreezz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK LAPTOPLAR (fujitsu siemens amilo 175tl) VE YEDEK PARÇA, SÜREKLİ GÜNCEL!
Alıcı: muhtar5
Tarih: 30 Eylül 2009; 10:21:06
Yorum
tşk ederim alış veriş yapılır
İmza
Everything that has a begining and has an end.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063