Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tcmb
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 77
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bizim Toptan'da 40TL İndirim Fırsatı - Mastercard gereklidir başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Visayı master diye yazıyormuşum :) işbankası sanal kart kullandım oldu, teşekkürler size de.... Mesaja git »
Bizim Toptan'da 40TL İndirim Fırsatı - Mastercard gereklidir başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yakında deneyen var mı, Vakıfbank sanal kartı kullandım. Ödeme sayfasında telefona kayıtlı master, pass/card var kullanmak ister misiniz diyor, tamamd... Mesaja git »
Premier PSM-5791 Hamur Yoğurma Robotu 339 TL | Teknosa/Gittigidiyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir buçuk yıla yakın ekşim maya ile ekmek yapıyorum. Bosch yoğurma makinası sonrası 'meğer ben hamur yoğuramıyormuşum' dedim. Makina gibi seri ve kuvv... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim de faturalı 500 mb. 750 dk. ve 500 sms 30 tl. idi. Yarın süre bitecek, üç aydır müşteri temsilcisi arada arayıp 1 gb. 750 dk. ve 1000 sms i 42 y... Mesaja git »
****BUDERUS GB 062**** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
@ disintegration, modülasyonlu oda termostatı kullandığımızda kazandan ayarlarla uğraşmayalım mı o zaman, biz kaç ayarlarsak ayarlayalım o kendi bildi... Mesaja git »
Sensodyne 2 adet 500 ml ağız çalkalama suyu 27.50 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sıcak fırsatlığını bilmem de, ağız sağlığında önemli olan fırça-macun ve diş ipi imiş hatırlatayım dedim. Bu tip ağız solüsyonlarını öneren diş hekimi... Mesaja git »
2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Dün İzmir - Bornova - Terakki de (ilk kez bu servise gittim) 50 bin bakımını yaptırdım. Normal km. bakımı 1.500 tl. otomatik şanzıman yağı değişim 350... Mesaja git »
Huawei Mate 10 Lite 1949 tl başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Garantisinin ithalatçı olup olmaması ne kadar önemli tecrübe eden var mı... Mesaja git »
Anavarza Bal ne alırsan al 3 al 2 öde başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Mesajı beş (5) in altında beş kişi saydım.... Mesaja git »
Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Liste yapsanız da baksak daha pratik olmaz mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

tikileaks

yankizulu

abarisa

muuptela

doctor007

ozgurcan20

lider06

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Toshiba47"ZV635-Pioneer BD120-Yamaha RX-V765 - Front:Yamaha NS-777 Center:Yamaha NS-444 Surround:Yamaha NS-333 BackSurround:Kenwood M-757 Jamo sub300 - 2014 Siyah Honda Civic Elegance Eco OV. - Nokia Lumia 525 - Egreat-R6B
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
TV
Toshiba
Klima
Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Ses Sistemi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188