Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sempazze
Gerçek AdRabe Raven
Doğum Tarihi22 Şubat ****
KonumGaziantep
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Keler yakaladım. SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Usta ozaman günde 2-3 defa su spreyi ile fıs fıs su ver hayvana susuz kalmasın. aslında karanlık bir ortama ihtiyaç duyanlardan daha büyük bir kavanoz... Mesaja git »
Keler yakaladım. SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
usta çekirge-sinek-böcek filan bulursan ver süt burgeri nasıl yesin hayvan? Edit: Sal gitsin abi hayvanı eğer beslemeyi planlamıyorsan.... Mesaja git »
1 Kasım 2015 Erken Genel Seçim Sonuçları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Yok Türkçe sayfa iptal... Mesaja git »
1 Kasım 2015 Erken Genel Seçim Sonuçları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
İyiyi ve kötüyü ayirt edebilen arkadaşlar buradan şanslarını deneyebilirler 13 yillik kabus görünüyorki daha çok uzun sürecek.... Mesaja git »
Türklerden özür dileyen Japon[NÜKLEER SANTRAL İÇERİR] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
O bu degil del bu uranyumlari bilocanmi yoksa recocanmi ithal edecek?... Mesaja git »
GÜNCELLENDİ/KANIT EKLENDİ//Amerikan vatandaşı oldum!!!!!!!!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Gecmis olsun Darisi diger kurtuaya calisanlarin basina P.S: o keserim vururum bicaklarim diyenler askerde helikopterden helikoptere atlarken sa... Mesaja git »
Kulağımı Deldirdim Soruları Alayım başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Amaç farkli araç ayni Senin o ak zeminli seviyene inipte sana cevap verende kabahat. Engelli akengelli ayrimi yapmaya baslayacagim bundan sonr... Mesaja git »
Bazı tarihçilere göre ise bu küpeli resim Şah İsmail'e aittir. Bu görüşün nedenini ise şöyle ifade ediyorlar: "Başında Şii mezhebi'nin alâmeti olan ... Mesaja git »
Neticede küpe takarmıydı "takardı" Küpemiydi? evet küpeydi. Yani Allah'in kölesi olarak küpe takmak ve gay olarak küpe takma ayrimimi yapalim s... Mesaja git »
Almanya' ya gelip giden varmi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
PM attım ^^... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
LOL
Nami, Elise

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156