Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ring
Gerçek Ad 
Katılım zamanı: 16 Temmuz 2003
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Netflix Güncel İçerik Listesi (Güncellenen Başlık!) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Merhaba, Ben de dün izledim. Aynı şekilde ses önden gidiyor. Hata şikayeti oluşturdum. Bakalım dikkate alacaklar mı? İzleyen arkadaşlar da şikayet olu... Mesaja git »
Windows 10 Enterprise LTSC, version 1809 (Updated October 2018) EVAL ISO başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Merhaba, "windows 10 fotoğraflar" dan kastınız Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyici ise bunu LTSB sürümünde bir reg dosyası ile çözebiliyorsunuz.Ben LTSB... Mesaja git »
Netflix Güncel İçerik Listesi (Güncellenen Başlık!) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Merhaba, Aynı kredi kartınızı hesaplar bölümünden yeniden girin. Hemen çekim yapıyor. Yeni kredi kartı kullanmanıza gerek yok. sağlıcakla... Mesaja git »
W10 RS5 1809 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Merhaba, Ben şuan 1709 sürümünü kullanıyorum. Yarın 1803 sürümünü yükleyip bu yükseltmeyi kullanmayı deneyeyim. Uygun yükseltmeyi indirdiyseniz sorun ... Mesaja git »
CARREFOURSA HAFTA SONU(PET MAMALARDA %50) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Merhaba, Kedi yatakları için ne düşünüyorsunuz , işe yararlar mı? İndirimde 25 TL gördüm. Bizim 2 kedi de evin her yerinde yatıyorlar , yatak alsam de... Mesaja git »
Merhaba, Açıklamada yazılana göre müşteriler ürünleri deneyebilecekleri ortam oluşturuluyor, aynı zamanda satış yapılıyor. Alıntı İzmir MaviBahçe Alış... Mesaja git »
W10 RS5 1809 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Merhaba Hayır, sol tarafta açıklamaları var.Sadece sizin mimarı yapını ne ise onu seçip yükleyeceksiniz. Örnek 64 tabanlı bir sistem kullanıyorsanız :... Mesaja git »
W10 RS5 1809 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Merhaba, Bu güncelleme hatalarını çözmek pek kolay olmuyor. Bunların çözümleri ile ilgili İnternet den bulabildiğim bilgileri saklamıştım. Daha önce b... Mesaja git »
merhaba, Bu konuda bir bilgim yok, araştırmak gerekir. sağlıcakla... Mesaja git »
Merhaba, Haberi bir sitede gördüm ve özetini aktarıyorum. İzmir' de oturup da gitmek isteyenler olacaktır. Açılış 9 Şubat Cumartesi günü İzmir Mavibah... Mesaja git »
Arkadaşları

__END__

NightStalker035

hacikemal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078