Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yasocan55
Gerçek Adyasin kocaman
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 9 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Gene Ne Oldu İnternete? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
İstanbul Fındıkzade'de de dün bugün sıkıntı var.İstanbul'da bulunan serverlara 10 ms ping ile bağlanabilirken dün bugün 35-40 ms civarında seyretmekte... Mesaja git »
: TM-2 Gerçek Sıralamasını Merak Edenler başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Kardeşimin sıralamaları: tm1- 6103 tm3- 4398 Odtü psikoloji (2010 kılavuzunda 4040 son sıra) veya odtü iktisat (2010 kılavuzda 6050 son sı... Mesaja git »
: TM-2 Gerçek Sıralamasını Merak Edenler başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Selim ellerine sağlık,güzel bir çalışma olmuş.Az önce Burak Kılanç canlı yayındaydı,ve tm-2'de ilk 5000de 2028 sayısal öğrenci,3 de sözel öğrenci oldu... Mesaja git »
: (--_-)*(-_--) SATILIK SAMSUNG MONİTÖR (CRT) başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
sorunsuz bi şekilde monitörü teslim aldım..teşekkürler... Mesaja git »
Alınık 17 inc CRT Monitör-İstanbul konusunu başlattı (10 yıl önce)
İstanbul içi olup LG - SAMSUNG - PHILIPS marka olan temiz kullanılmış,tercihen flat olup,gücünü kasadan değil prizden alan ve beni elden teslimle uğra... Mesaja git »
Alınık 17 inc CRT Monitör-İstanbul konusunu başlattı (10 yıl önce)
İstanbul içi olup LG - SAMSUNG - PHILIPS marka olan temiz kullanılmış,tercihen flat olup,gücünü kasadan değil prizden alan ve beni elden teslimle uğra... Mesaja git »
Başlığa bak birden canlanmış :) Bir sorum var .. Yukarıda sormuştum fakat hiç kimse cevaplamadı sanırım pek bilinmiyordu..Çözdüm meseleyi aynı so... Mesaja git »
: indirim tertemiz sorunsuz 17 inç '' LG '' gerçek FLAT başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
özelliklerini öğrenebilir miyim ? ya da direk modelini verseniz ben araştırsam da olur... Mesaja git »
Qosmio f50-10g kullanıcısıyım.Aleti alalı 3 ay kadar oldu gayet memnunum. Fakat sinirimi felaket bozan bişey var.Counter-strike 1.6 oyuncusuyum.B... Mesaja git »
: «««??? TOSHIBA ® QOSMIO ® SERIES | FUN CLUB | Ana Topic ???»»» başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
qosmio f50-10g sahibiyim.. monitör 60hertz'de çalışmakta.ve nvidia panelinde 60hertz dışında bi seçenek yok.fakat everest ile pc özelliklerini in... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078