Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
resul70
Gerçek Adresul yıl
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 213
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FULL SET WİFİ - 3G PROFESYONEL ARAÇ İÇİ KAYIT CİHAZI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Merhabalar Sistemi araç içinde , ofiste , evde veya dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz Sistem tam set olarak teslim edilecektir Piyasası or... Mesaja git »
Satılık Laptop Parçaları (İşlemci, LCD Panel, Klavye, Wifi, DVD RW) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
İstanbul Güngören Tozkoparanda oturuyorum. yıldız teknik üniversitesi davutpaşa kampüsü yakınlarında oturuyorum. Elimde fotoğraf çekebilecek bir cihaz... Mesaja git »
15.6 florasan ekran temız sorunsuz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
ekran temızdır . florasan ekran pıyasada cok bulunmaz cevırıcı vs ugrasmamak adına elımde fazla oldugu ıcın satıyorum. saygılarımla 05536308861Siste... Mesaja git »
SATILDI TP-LINK TL-WA855RE 300Mbps 2 Harici Antenli Kompakt Access Point ve Menzil Genişletici ... Mesaja git »
Konu silinebilir başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
Konu silinebilir... Mesaja git »
EFSANE ÜRÜNLER SON KEZ GERİ DÖNDÜ. SON DOCKLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
DİKKAT! ARKADAŞLAR ARTIK DOCK SETLERİ GELMEYECEK OLUP ELİMDE KALAN SON DOCKLAR SATIŞA SUNULMUŞTUR ŞU AN ELİMDE ŞU DOCKLAR VARDIR: 1) USB 3.0 ADA... Mesaja git »
UPS - Tunçmatik Newtech 10 Kva LCD Monofaze Tam Sinüs Aküler Yeni başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
Tunçmatik Newtech 10 Kva LCD - 1200 TL. Aküleri 20 adet UPS 12 volt, 7 amper. Aküler 7-8 aylık. 2 sene rahat gider. Kardeşimin kapanan işyerinden... Mesaja git »
Profesyonel Web Tasarım site ve işleriniz yapılır ! ! ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Profesyonel web tasarım site ve işleriniz yapılır. Sıfır php site kodlama. Var olan sitenizi düzenleme, tema tasarım, modül programlama ve diğe... Mesaja git »
SON ÜRÜNLER 16 GB ÇİFT TARAFLI FLASH BELLEK 17.5 TL(SON 40 ADET) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
merhaba arkadaşlar.flash belleklerin hepsi paketi açılmamış sıfır durumda ... Mesaja git »
NETGEAR AC1750 Dual Band Gigabit Router. Aldığım fiyattan veriyorum. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Ürün 0 jelatini üstündedir. Test amaçlı kontrol edilmiştir.. 802.11ac kablosuz bağlantı standardı sayesinde, Gigabit bağlantı, kablosuz olarak da kul... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
selam

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
1.703