Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KOMANDO ASTEĞMEN
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Kasım 1984
Meslekkozmonot
KonumAmasya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
522 puan verebilirim isteyene (0553 513 75 21 iletişim) Not: verildi... Mesaja git »
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
park lambası da deniyor galiba?... Mesaja git »
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar selam. 2006 model almera sahibiyim. Aracımda bir kaç sıkıntı var. Orijinal parça kullanmak istiyorum ama hangi parça orijinal hangisi deği... Mesaja git »
tam 1 sene oldu cihazı alalı. İlk zamanlar nerdeyse 2 gün giderdi şimdilerde akşamı zor görüyorum. Tüm güncellemeleri yaptım. Batarya değişimi yapmak ... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Selam. 3 aydır bf1 oynuyorum. Genelde sihhiye sınıfı ama arada diğer sınıflarıda oynuyordum. Seviye olarak hepsinde yükseldim. Ancak geçen gün ne ol... Mesaja git »
DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU -ANTMAN- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
mutlu canavar ailesi bir adet kod mevcut. 9 Mart son kullanım. isteyen pm :)... Mesaja git »
Arkadaşlar selam. Foto cekerken ekranda beyaz sarmal bir çizgi çıkmaya başladı nasil kaldırabiliriz bunu? r... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
yılların pes cisi olarak ilk kez fifa aldım gayet güzel oyun ben çok beğendim. Pes deki lisans sorunu sonrası orijinal takım ve isimleri ile çok güzel... Mesaja git »
APPLE - MACBOOK AIR - MACBOOK PRO - iMAC - MAC MINI FIRSATLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
ARKADASLAR MACBOOK SICAK FIRSATLARI TEK BASLIK ALTINDA TOPLAMAK ISTEDIM. SIZDE BULDUGUNUZ FIRSATLARI YAZARSANIZ SEVINIRIM. MACBOOK PRO MD101TU... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Burası indirim konusu. Sizin oyunlar hakkında yorumlarınızı, egonuzu gövde gösterinizi yazdığınız yer değil. Bunların yeri başka başlıklar gidin orala... Mesaja git »
Arkadaşları

mct2002

karbozone
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: N11 75/10 50/5 hesap ücretsiz
Alıcı: mrumud
Tarih: 29 Mart 2017; 10:22:32
Yorum
Genel Puan

Ürün: N11 125/20 Hesap----4 TL SATILMIŞTIR!!!
Alıcı: alp007
Tarih: 20 Mart 2017; 11:41:08
Yorum
tşkrler sorunsuz
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094