Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
painofsalvation
Gerçek Adhaluk agah
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çizgi Roman ve pdf okumak için tablet önerisi olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler arkadaş.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, genellikle çizgi roman okumak üzere,cbr ve pdf ağırlıklı kullanmak amaçlı bir tablet almak istiyorum. 2000 Tl civarına kadar bir ö... Mesaja git »
Lord of The Rings STORE ve DAHASI başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Heeh hee, GÜÇ BENDE ARTIK! (biliyorum he-man klişesi oldu) Siparişlerim elimde.Şaka bir yana Daywalker a teşekkürler.Yüzükler kaliteli görünüyor.... Mesaja git »
adidas PLIMSALAO 89,00TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Güvenilir sitedir.Daha önce 2 ayakkabı bir tekstil alışverişm oldu.Hızlı ve acısız.Öneririm.... Mesaja git »
Apple iPad 1 64GB Wifi+3G Siyah başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Pardon ama iPad 3 henüz piyasada olmayan bir ürün.O yüzden hiçbirimiz bir iPad 3 alamayız.... Mesaja git »
i5 2500k vs AMD FX X6 6100 ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
i5 daha iyi ama çekirdek sayısı fazlalığı da iyidir.sorun 6 çekirdek kullanabilecek programları optimize edebilmekten de geçiyor.... Mesaja git »
Kablosuz neti kablulu bağlantıya çevirmek konusunu başlattı (7 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar, kullandığım kablosuz interneti yeni aldığım uydu alıcıda (PROZEG 2010HD) kullanmak istiyorum.Yanyana iki daireyi kullanan bir aile... Mesaja git »
: ikisi de HD5650 - packard bell vs dell başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Dell'i tercih etmemek için deli olmak lazım.Bu yazıyı 4 yıldır kullandığım Dell'imde yazıyorum.Maaşallah çok memnunum.İkinci el alıp yurtdışından geti... Mesaja git »
: Mozilladaki kişisel bilgilerimi aktarmak? başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
mükemmel ve hızlı yanıtlar , beyler.deneyeceğim.şimdiden teşekkürler.... Mesaja git »
Mozilladaki kişisel bilgilerimi aktarmak? konusunu başlattı (11 yıl önce)
Selam arkadaşlar, elimdeki pc yi değiştiriyorum.Anakart, cpu falan derken yeni baştan windows kuracağım.Ama özellikle mozilla firefox içinde hatırlaya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094