Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dotan
Gerçek AdDotan
Doğum Tarihi13 Eylül ****
KonumAmasya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 162
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK LOGITECH G430 (FIYAT DUSTU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Satılık Logitech G430 Ürün fazla kullanılmadı ama süngerleri söküp yıkamayı denedim ve köşe bantları çıkma yaptı soyuldu diyelim sadece birleşme kısım... Mesaja git »
HDD Bad Sector sorununu nasıl çözdüm? (HD Tune) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Edit 2: Hayır yanlış düşünüyorsunuz çoğu kişi yanlış biliyor bad sector düzeltilebilir konudaki 2. mesajımda belirttim. Hangi durumlarda düzeltilebili... Mesaja git »
Playvision hda-51a Sound Decoder 150TL konusunu başlattı (2 ay önce)
Decoder, güç adaptörü ve 3.5mm 3 adet kablo ile verilecektir. İhtiyaç fazlasıdır. 5.1 e dönüştürür Fiyat 150TL dir. Önce havale sonra kargo. Ürünün Te... Mesaja git »
Mat Catz Fightpad Ps3-Pc 120 TL konusunu başlattı (2 ay önce)
Temiz üründür. Kırığı problemi yoktur. Fazlalıkları elden çıkarmaya karar verdim. Pc ve Ps3 de çalışmaktadır. Kablosuz üründür. Fiyat 120tl önce kargo... Mesaja git »
Urunler sifir ve kutusundadir. Adiniza faturalidir ve 2 yil resmi türkiye garantilidir. Uyumlu Soketler : Intel® LGA 2066 / 2011-3 / 2011 / 1366 / 11... Mesaja git »
Tunçmatik Digitech Eco 2.000VA Kesintisiz Güç Kaynağı(UPS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Takip... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Arduino Micro Hex yükleme sorunu? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
ArduinoSketchUploader yazılımı kullanarak Atmega32u4 e .Hex dosyasını atabildim. ArduinoSketchUploader.exe --file=C:\atmega32u4.hex --port=COM3 --mode... Mesaja git »
Teensy 2,0 başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
https://vi.aliexpress.com/item/-/2040881593.html ATMEGA32U4-AU bootloader i Ali expressten aldım. Ps4 de klavye mouse kullabilmek için aldım ama bi... Mesaja git »
Arkadaşları

Entropii
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Kill zone shadow fall türkçe 55t_Satıldı
Alıcı: reprep2011
Tarih: 15 Ekim 2014; 15:16:48
Yorum
teşekkürler.
İmza
i5 3570k 4.4 oc, Coller Master X6, kingston hyperx beast 8gb 2400mhz, HD7850 2gb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110