Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
huso
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ekim 2001
2. el mesaj sayısı: 772
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 28 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
40-45bin₺'ye Alınacak araba kalmamış başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 sa. önce)
Herkes araba almak zorunda değil !... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2018 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 sa. önce)
Bu olayı ben de okudum ama bence yine de tek başına yeterli bir sebep değil. çünkü var olan fabrikaları kapatıp, bu fabrikalarda üretilen modelleri ja... Mesaja git »
Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı 2017/2018 Haberleri vs. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 sa. önce)
Ortada garip bir durum yok. Yıllardır yapılan ve yapılmaya da devam edecek olan averaj hesaplama sistemi doğrudur bir saçmalığı da yoktur. Eğer 3 takı... Mesaja git »
Türkiye de üretim yapmayan tüm markalara extra vergi konmalı.... Mesaja git »
Honda, yarı yolda bırakmak onda... Mesaja git »
carviser mi kârviser mi(Fahir Talip sahtekarlığı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
En leş inceleme kanalının başında gelir.Zaten yaptıkları videolarda inceleme yapiyor denmez.Ha buroşürde arac hakkindaki yazilari okumussun ha bunun v... Mesaja git »
Galatasarayi düşünen gerçek bir taraftar, takımın benfica a2 takımına yenilmesini, diagne gibi boş bir adama 10 milyon euro verilmesini hazmedemez. Bu... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2018 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Honda klasiği. Geliştirme vs yok adamlarda.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2018 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Ya kapatırsın ya kapatmazsın. Şimdi de kapatmayacakları söyleniyor ama ters düşmeme adına büyük ihtimalle seçimden sonraki süreçte faaliyetler azaltıl... Mesaja git »
Arkadaşları

Dozaj Filesi

cHacHo

erceste

btopuz

hoper01

soneksbilgisayar1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Asus X38 P5E3 Deluxe|İntel E7200||Sparkle Calibre 512MB 8800GTS||2*1GB Corsair DDR3 1333MHZ@1500MHZ||Creative Xfi FATAL1TY Platinium Champ1on|
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Asus Zenfone 2
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Klima
Klima
Notebook
Casper
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156