Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
K_Spartakus
Gerçek Adkemal ertem
Doğum Tarihi1 Ocak 1977
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sen bana bu şekilde alıntıyla cevap verebilirsin bende sana bu şekilde karşılık veririm . Benim mesleğim bu iş ve bu konuda bir çok haberi de t... Mesaja git »
Opel Zafira'ya PSA dokunuşu; işte karşınızda yeni Opel Zafira Life başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Afrikalı mı ! Yoksa Afgan mı ! Nereliyse söyle bilelim Detaylı da yazarım da , neyse... Mesaja git »
Opel bitik değil di ! Opel'i bitiren GM oldu , çünkü Opel olmasaydı GM bu markanın bütün gelirini eritip iç edip bitirmez işi bittiğinde de satmazdı .... Mesaja git »
Apple, iPhone XS ve XR üretimini yüzde on daha azalttı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Google'a gerek kalmadan Çinliler üstünden geçmeye başladı .... Mesaja git »
Ne yapacak , Opel'i bitirme kararına imza atmış Benim korkum buydu yani PSA'laşma süreci hızlı başladı ve Opel'in kalitesini değiştirip Alman mark... Mesaja git »
Evet doğru biliyorsun yasaktı bu sınıftaki araçların hepsine ve FSM den geçmenin yasak olduğunu hepsi de biliyor ,sırf işlerine gelmediği için bilmezl... Mesaja git »
Realme 4 milyon akıllı telefon satışına ulaştı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Samsung Galaxy M10 son sertifikalarını da aldı başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
İran, Telegram'ın ulusal güvenliği tehdit ettiğini düşünüyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Tabi canım kesin öyledir , Amerika yaptıysa çok güvenlidir . Edward Snowden dersem belki bir şeyler hatırlatır diye düşünüyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HTC HD7 + HTC DESIRE + HTC HD2
Hakkında
HTC HD7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125