Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
magmasters
Gerçek Adoguz yilmaz
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 356
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar selam, taichi 31 model ultrabookum da şarj problemi yaşıyorum.Adaptör takılı iken çalışıyor fakat bataryayı doldurmuyor. (yüzde 0 kullanı... Mesaja git »
Just for english İngilizce kursunda 6 ayda konusabilcek düzeyde İngilizce öğrettiklerini söylediler programa baktığımda kafamada yattı.Bu kurs ile ilg... Mesaja git »
Narlidere İstihkam Okulu yedek subay çıkan arkadaşlar burada toplanıp tanışalım İkemetgah:Ankara Meslek:İnşaat Mühendisi... Mesaja git »
Izmir narlidere istihkam egitime ciktim.yedek subay olarak yapicam.statu 115 yaziyo 115 de insaat muhedisi anlamina geliyor teslim tarihim 12 kasim ac... Mesaja git »
Arkadaslar klasik olucak ama selcuk unıversitesinden mezun inşaat mühendisiyim 3.1 ortalamayla mezun oldum.şantiye ortamından ne kadar uzak kalırsam o... Mesaja git »
Giant XTC3 aldım.Fiyat/Performans Oranı Nasıl?? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
boyum 1.76 hocam.İlk bisikletim meridaydı 18" kadro ben sık sık arazıye giriyordum hocam.Arkadasın 16" bisikletini kullandım arazide kontrolü cok da... Mesaja git »
Giant XTC3 aldım.Fiyat/Performans Oranı Nasıl?? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Şimdi biraz arastırdım dogru diyorsunuz hocam ilk fırsatta zinciri değiştireyim.... Mesaja git »
Bisiklet piyasasına gireli 2.5 ay gibi bi süre gectı inmiyorum üzerinden diyebilirim:)... Mesaja git »
tesekkurler arkadaslar.maşayı ilerleyen zamanda havalıya geçircem... Mesaja git »
Giant XTC3 aldım.Fiyat/Performans Oranı Nasıl?? konusunu başlattı (5 yıl önce)
2012 xtc3 kırmızı beyaz siyah kadro 16" (kozmetik olarak 10 uzerınden 7 alır) Üzerindeki kompenantlar frenler dual deore hidrolik disk rötor... Mesaja git »
Arkadaşları

dkbilgisayar

SMaN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Acil Satılık 3g iPod touch 200tl ye dusurdum bu fıyata kacmaz
Alıcı: Buzmavili
Tarih: 31 Mayıs 2012; 22:44:54
Yorum
çok hızlı ve güvenilir bır satıştı..teşekkürlerr..
Genel Puan

Ürün: ACİL Tertemiz Acer 6935G Oyun Canavarı(macbookla takaslı)600 lira oldu!!!
Alıcı: TiRaNTx
Tarih: 28 Ekim 2011; 1:36:17
Yorum
satıcı arkadaşa güvenebilirsiniz kargo elimize geldi. önceden belirttiği sorunlar dışında herhangi
Genel Puan

Ürün: Satılık marshall mg15dfx elektro gitar amfisi ve cort x6
Alıcı: ihsanburakcam
Tarih: 17 Mart 2010; 2:17:33
Yorum
Çok ilgili dürüst bir arkadaş ancak ürün korumasız kargolandığından bir miktar hasar oluşmuştu ama
Genel Puan

Ürün: Satılık tertemiz Acer 5536
Alıcı: Jafus
Tarih: 13 Mart 2010; 16:04:18
Yorum
Elden teslım olarak aldım.İlgili kalıotelı bı satıcı tavsiye ederım
Genel Puan

Ürün: Satılık Tertemiz acer 5520g 600 lira son fiyat
Alıcı: UgurSuval
Tarih: 27 Şubat 2010; 11:15:46
Yorum
tesekkürler temiz bir ürün, güzel bir alış verişti...
Genel Puan

Ürün: Satılık 1.nesil ipod touch 8gb 220 lira olduu!!!
Alıcı: [ÇağLar ]
Tarih: 1 Kasım 2009; 22:46:48
Yorum
İlgili efendi ve dürüst bir satıcı arkadaşımız , güvenle alışveriş yapabilirsiniz..
Genel Puan

Ürün: ACER 5105 WLMİ çif cekırdek paylasımsız 384mb ekran kartı süper FİYAT 600lira acilllll cok ucuz
Alıcı: Melrin
Tarih: 29 Temmuz 2009; 23:27:12
Yorum
ACER 5105 WLMİ Laptopu Ankaradan Elden Teslim Şeklinde Aldım.Iyı Niyetli Bir Arkadaşımız. Ufak Bir
İmza
357.Dönem Narlıdere İstihkam Okulu-Yedek Subay
Hakkında
TR570001001555515520745001 ziraat

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094