Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alikara86
Gerçek Adali kara
KonumAnkara, Polatlı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
N11.com 155 tl indirim kuponu konusunu başlattı (24 gün önce)
N11 Elektronik hariç 2000/155 kupon yüklü hesap=10 TL N11 Elektronik dahil 4000/155 kupon yüklü hesap=10 TL Hesap kargo gelince geri alınır. Hesa... Mesaja git »
ÇOK UYGUN SON KUPONLAR // N11.COM başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İyi günler, Ürünü alacağım 1000 45 kuponu alabilir miyim acaba?... Mesaja git »
HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
22 Kasım gecesi başlayacak ve ertesi gün tüm gün devam edecek. Kampanya için 550 MİLYON ÜRÜN STOKLANMIŞ DURUMDA . İSTANBUL NEF ORTAKAYA PROJESİNDEN DA... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eser hocam yaptığın işi ayakta alkışlıyorum, bu parfüm işini bir gökdelene benzetirsek ve en üst katta bu parfümlerin orjinalleri varsa senin eserleri... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Micallef kesinlikle daha fazla kalıcı ve yayılıyor, birbirlerine çok benziyorlar, ufak notalarla ayrılıyorlar, aventusta hafif dumansılık var, Micalle... Mesaja git »
Bence listenizi değiştirin, çok daha iyi kokular var listede.... Mesaja git »
Dior - Hypnotic Poison [PSN] Creed - Aventus [CRD] Victoria's Secret - Bombshell [Bomb] Abercrombie & Fitch - Fierce [ABR] Son aldığım parfümler... Mesaja git »
Eser bey merhaba, yeni sitenizden sipariş oluşturdum, sipariş kodum: 579NJ5671D Ürünler: Dior - Hypnotic Poison [PSN] Creed - Aventus [CRD] Vict... Mesaja git »
Sızma Zeytinyağı Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Teşekkürler Özgür Bey.... Mesaja git »
Sızma Zeytinyağı Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Anladım Özgür bey zaten olgun hasat bana göre değil, o yüzden sadece erken hasat tüketiyorum. Ben daha çok şu anki erken hasat filtresiz yağınızı mera... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satıldı... Migros Sanal Market'ten 100TL ve uzeri siparisinize 15TL INDIRIM kodu 5 tl, 05 Mart son!
Alıcı: p503
Tarih: 19 Şubat 2017; 0:01:11
Yorum
Genel Puan

Ürün: Migros Sanal Market'ten 100TL ve uzeri siparisinize 15TL INDIRIM kodu 5 tl, 11 Aralık son!
Alıcı: mkaydi
Tarih: 6 Aralık 2016; 16:11:59
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILDI HIGH POWER MODEL:HP-500-A12S 500W referans
Alıcı: kaan08
Tarih: 29 Kasım 2016; 21:35:56
Yorum
Sorunsuz alışveriş ve özenli kargo.Hiç çeknmeden güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: ASUS P5Q SE ANAKART, Sorunsuz! Referans ilanıdır!
Alıcı: HyperActive
Tarih: 9 Kasım 2016; 23:25:51
Yorum
sorunsuz ve güzel bir alışveriş oldu.anakart sıfırdan farksız ve temiz.saygılar.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125