Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tyler_durden
Gerçek Adtyler durden
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 104
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
msi gtx980 mod overclock başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
tamamda don lastiğini nerden bulacaz.... Mesaja git »
Diablo veya Sacred tarzı oyun arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
MU Legend var ama bir yerden sonra kendini tekrar ediyor. 2-3 ay hadi diyelim yaz tatilini geçirmelik. Ancak o kadar... Mesaja git »
Anakartıma Ses Kartı Gerekli mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
o ses sistemi için anakartınızın ses kartı yeterli olacaktır. ilave kart almanıza gerek yoktur.... Mesaja git »
[SATILIK] BEYERDYNAMIC MMX300 GEN1 500 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Kulaklık arayan kaçırmasın. gaming diye satılanlara 5 basar. 2.nesili yurtdışından aldım. türkiyede bulamamıştım. kısmet... Mesaja git »
tüh amazondan siparişi verdim. türkiyeye giriş yapmış. sağlık olsun. *mmx 2.nesil... Mesaja git »
g3258 vs İ5 4460 noktayı koyacak cengaver aranıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
FINAL FANTASY VII Türkçe Yama Çalışması başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
geçmiş olsun hocam, güzel haberlerinizi bekliyoruz... Mesaja git »
FINAL FANTASY VII Türkçe Yama Çalışması başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
İyi günler arkadaşlar. Uzun süredir Final Fantasy VII'i Türkçeye çevirmek için uğraşıyoruz. Şu an için bu çeviri için halihazırda bir konu bulunma... Mesaja git »
Ryzen sonrası herkes renderci oldu demek... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
intel x86 işlemci üretebilmesi için amd ile kontrat imzaladığından beri acaba amd'den ne kadar para kazanmıştır diye düşünüyorum bazen. birşey üretmes... Mesaja git »
18 çekirdekli Intel Core i9 işlemcisi en erken Ekim ayında piyasada başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
-O belli değil bu belli değil fakat fiyat belli, -Fiyatı 2000$ gibi ekstrem bir seviyede olacak demişsiniz. Ekstrem kelimesi ne zaman Türkçeye dahil e... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109