Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thermal
Gerçek Admurat murathan
Doğum Tarihi28 Ekim ****
KonumKırşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar arac bağlantısında Bluetooth sorunu yaşıyorum son güncelleme ile. Başka yaşayan var mı acaba . L29 0.380 c185... Mesaja git »
Lastik yanak ebati yardım lütfen. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.... Mesaja git »
65 yanak yerine 60 yanak lastik taksam ne olur ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için... Mesaja git »
65 yanak yerine 60 yanak lastik taksam ne olur ? konusunu başlattı (5 ay önce)
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Benim arabada ( 2008 model nissan note ) 185-65-15 lastik takılı. Yeni lastik alacaktım, arkadaşımda 185-60-15 last... Mesaja git »
Lastik yanak ebati yardım lütfen. konusunu başlattı (5 ay önce)
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Benim arabada ( 2008 model nissan note ) 185-65-15 lastik takılı. Yeni lastik alacaktım, arkadaşımda 185-60-15 l... Mesaja git »
Tivibu Uydu Cihazlarının Dandik Tarafları, Eksikleri. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kardeşim bayi Türk Telekom bayisi, TV de kurulu cihaz yok, o yüzden kontrol etme şansım da olmadı maalesef. Vestelde İnternet girişi olması benim için... Mesaja git »
Tivibu Uydu Cihazlarının Dandik Tarafları, Eksikleri. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Humax cihaz almaya gittim, bayi Vestel alın zaten humax bitsin artık getirmeyecez dedi. Vestel cihazların mod olayı var normal uydu yayınlarınıda alıy... Mesaja git »
Peki tivibu uydu tavsiye edermisin, yayınlar kalitelimi, humax cihaz almaya karar verdim, sırf belgesel yayınları için alacam, ayrıca fiyatıda cok uyg... Mesaja git »
Tivibu uydu cihaz seçeneği gelsin artık başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Son durum nedir acaba. Tivibu uydu tavsiye edermisiniz. Humax mi , vestel mi tercih edilmeli... Mesaja git »
Tivibu uydu almak istiyorum ama vestel mi humax mi almalıyım cihazı. Bayide humax var. 1 Mayıs'ta Vestel gelecek dedi. Ve vesteli tavsiye etti... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bilgi, paylaşınca güzeldir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094