Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thermal
Gerçek Admurat murathan
Doğum Tarihi28 Ekim ****
KonumKırşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Güncellemeleri sıra ile yapmak lazım. Direk son güncelleme olmuyor.... Mesaja git »
Arkadaşın yorumuna katılıyorum. Kamera kalitesi bana göre de bu telefonun tek kusuru denilebilir. Kötü değil ama beklentinin altında demek doğru olur.... Mesaja git »
Teşekkür ederim cevaplarıniz için. Önce Mx deneyim bakalım.... Mesaja git »
Güzel sorunsuz bir media oynatıcı app tavsiye edermisiniz.... Mesaja git »
Arkadaşlar. Type c çıkışlı flash disk takıyorum. Bağlantı seçeneklerinde " ters şarj ,bağlı cihazı şarj et " seçeneği işaretli oluyor. Farklı bir s... Mesaja git »
Format atarken takıldı kapattım sürekli yeniden başlatıyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bendede aynı durum. Guncelerken laptop kapandı. Şimdi sürekli bir kısır döngü içinde. Yükleme bitiyor tekrar başlıyor.... Mesaja git »
Teşekkür ederim yardımın için.... Mesaja git »
Düzgün çalışan bir ses kayıt programı lazım. Call recorder var. Bazen kayıt yapmıyor. Karşı tarafın ses çok az geliyor... Mesaja git »
Vestel 49UB8300 Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Psikolojik olduğunu sanmıyorum, yan açılardan tv nin görüntüsü çok soluk ve sinir bozucu oluyor, ama oda büyük ve tam karşına koyacaksan sorun yok, be... Mesaja git »
Uğraş uğraş yapamadım. Otg ile flash diski görmüyor. Acaba ayarlardan birseylermi yapmam lazim. Sürümle kaynaklı bir durum olabilir mi. C185b186 sürüm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bilgi, paylaşınca güzeldir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125