Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
osaga
Gerçek AdOsman Mutlu Işık
Doğum Tarihi1 Eylül ****
MeslekÖğretmen
İlgi Alanlarıİnternet, programlama
KonumManisa,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG 32GB class 10 micro SD 100TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Karta talibim pm attım saygılar. Düzeltme : Ramazan beyle anlaşarak kart alışverişi yapılmıştır. Kendisine teşekkür ederim.... Mesaja git »
: Bluetooth problemim( deaktif aygıtların bağlanmasına izin ver) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bu sorunun çözümünü bulan yok mu arkadaşlar. Akşamdan beri uğraşıyorum.... Mesaja git »
: Win 7 Xerox Yazıcı Tanıtmak ?? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaşım önce şu linkten phaser 3124 win7 driverlarını çek. İşletim sistemin 64 bit olduğu için direk 64 bit linki aşağıda. 32 bit ise "Operati... Mesaja git »
: Acilll! Kış lastiği yardımı başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Çankırıdayım ve ılgaz tarafına doğru hergün gel git yapıyorum. Çankırı Merkezden Goodyear UG Extreme modeli lastiklerden (175 65 R14) 4 adet aldım. Pe... Mesaja git »
Airties RT211 Videolu kurulum konusunu başlattı (10 yıl önce)
Arkadaşlar Telekomun dağıttığı modemler RT205 ama 211 ile menüleri aynı. Modemin kurulum ayar ve port açma ile ilgili harika bir döküman. İzleyerek ... Mesaja git »
: Geçerli bir Win32 uygulaması değildir demek ne anlama geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Oyunun ilacı ile ilgili bir problemin olabilir. Başka bir ilaç bul hocam koaly gelsin. Ya da kurulum esnasında dosya atlanmış olabilir. Kurulum seçene... Mesaja git »
: Internet explorer sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
http://rapid*****.com/files/79347115/Explorer_giri__351__sayfas__305_n__305__de__287_i__351_tirme.rar.html hocam bu bir registry dosyası.Download... Mesaja git »
: vista oyun sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
sistem özelliklerini yazarsan daha yardımcı olabiliriz. Ekran kartın ve RAM'inin özellikleri neler?... Mesaja git »
modelinizin driver cd leri arasında XP sürücüleri gelebilir ama düşük ihtimal. MSI sitesinden arkadaşın dediği gibi modelinize göre arama yaparak xp s... Mesaja git »
USB Porta bağlanan MP3 Player Sorunu konusunu başlattı (10 yıl önce)
Merhabalar. Benim sorunum USB portuna bağladığım MP3 Player PC tarafından tanınmıyor. Tüm USB portlar tek tek denendi çalışmıyor. Başka bi usb cihazı ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
http://www.ogren.tv
İnternet Bilişim Eğitim Portalı...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102