Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ulutashus
Gerçek AdHüseyin Ulutaş
Doğum Tarihi14 Ocak ****
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gcam de bu özellik yok diye biliyorum... Mesaja git »
3. parti uygulama olmadan mümkün değil. Benim kullandığım yöntemler şunlar: Güç tuşuna basmamak için: - OFF+ isimli uygulamayı kuruyorsunuz ilk önce... Mesaja git »
Özellikle bu sorun ürkütücü, telefonun paneli ciddi ciddi korkutuyor insanı. İnşallah uzun vadede bu tip sorun yaşayan kişi sayısı artmaz.... Mesaja git »
Galeri olarak QuickPic kullanıyorum, reklam yok, memnunum.... Mesaja git »
Kuponum vardı farklılık yapıp linkteki ekran koruyucuyu sipariş ettim, bakalım nasıl çıkacak... Mesaja git »
Teşekkürler hocam sanırsam yanlış alarmmış, telefon sesini kısınca bildirim seside kısılıyor sorun yok gibi.... Mesaja git »
Arkadaşlar bildirim sesini kısamıyoruz böyle bir problem yaşıyorum. Zil sesini kıssak bile bildirim sesi hiç azalmıyor. Çözüm bulabilen var mı?... Mesaja git »
Button Mapper ile yazilimsal olarak degistirebilirsiniz islevlerini. Ama görüntüleri degismez tabi. Tavsiyem zaman tanimaniz ben de ayni durumdaydim a... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, ben de 2. el alarak aranıza katıldım, 3 gündür kullanıyorum şuana kadar memnunum. Ekran kitleme için çift tık yerine, ana ekran tu... Mesaja git »
1. Gcam bilgileri. 2. Kronik Sorunlar 3. Sık Sorulan Sorular 4. Tavsiye Edilen Ekran Koruyucu (ekrana tam yapışan) 5. Tavsiye Edilen Programlar 6. Per... Mesaja git »
Arkadaşları

alanis61

xbarisx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık GTA 5 RGSC Hesabı 50tl (indirim)
Alıcı: Nathan - Drake
Tarih: 6 Ağustos 2015; 16:10:08
Yorum
Hızlı ve güzel alışverişti. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Kingston 4GB 1066mhz Notebook Ram 30 tl
Alıcı: Mustafa Erpek
Tarih: 22 Temmuz 2015; 10:02:23
Yorum
Sorunsuz şekilde elime ulaştı, güvenilir arkadaş, korkmadan alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125