Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zayber
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdTolga ÖZBULUT
Doğum Tarihi22 Eylül 1982
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2003
2. el mesaj sayısı: 79
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu Karta Hangi Yöntem İle Termal Macun Uygulamalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
milleti yanlış bilgilendirmeyelim :) , aynı şartlarda iki ayrı macunun arasındaki fark 5 dereceyi geçmez :) hani max 7 olsun fazlası olmaz... Mesaja git »
Bu Karta Hangi Yöntem İle Termal Macun Uygulamalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
macun ile o kadar fark olmaz abicim :) neyse... Mesaja git »
kalite macun farkı max 4-5 derece olur , senin kartda bir başka bir sorun var gibi , soğutucu tam oturmuyor olabilir gpu termal yüzeyine belki ikisind... Mesaja git »
En Sessiz Kasa başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
her kasa tavsiyesi isteyene 1.4000 liralık tavsiye yaparsan işinimiz var... Mesaja git »
ASUS HD 7870 VS GTX 660 Tİ ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
660ti nin oyun performansı 7900 serisine daha yakın , kart alınacaksa vatandanki asus 660ti kampanyada 594 lira o alınır gerçi bizim millet iyiden ... Mesaja git »
a4 tech x7-g800v ilgili konusunu başlattı (5 yıl önce)
arkadaşlar a4 tech x7-g800v gördüm , klavyenin benim beğendiğim özelliği space tuşunun yanında ve altındaki extra tuşlar ve sol tarafdaki tuşların dağ... Mesaja git »
Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
kaça vericen bloğu , bende kullanmak için almicam Türk malı blok için alacağım incelemem lazım yani :) her bloğun iyi ve kötü yanlarına bakmaya ça... Mesaja git »
Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
1680x1050 monitor ile oynuyorum , evdeyken bi ara ss çekerim multi playde :) , 3 ayar high(shadow hatırladığım) gerisi ultra ,... Mesaja git »
Aion'a Başlıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
nexusda asmo mu elyos mu oynuyorsunuz?... Mesaja git »
sen niye kafayı 4gb ekran kartına taktın ki :) , ihtiyaç olduğunda alırsın belki o zamana fiyatı düşer acele etmişsin gibi , bak bize 660ti ile devam ... Mesaja git »
Arkadaşları

7Mhz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078