Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
maydemir99
Gerçek Admehmet aydemir
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
şu bilgiler var: http://img.donanimhaber.com/upfiles/480531/31ae5b0d-de30-4556-98a5-459bf60d271f.jpg... Mesaja git »
Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bu yazdıklarınızdan beni en çok rahatsız eden Rüzgar sesi. Yok mu bunun pratik çözümü. Fitil falan.... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Genel olarak nasıl bu sistem ya hep merak ederim, siz daha önce hi fi olarak nasıl sistemler dinlediniz. bir karşılaştırma yaparmısınız baslar falan... Mesaja git »
!!!!!!!!!!!! GARANTİLİ EKRAN KARTI TAMİR HİZMETİ !!!!!!!!!!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Madem dükkanı açık bir dönüş yapsın bari, ellerimizle gönderdik kartları .... Mesaja git »
Uğurexpress site de çıkmıyor net üzerinden.... Mesaja git »
TRİANGLE COLOR 123 YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Evet arkadaşlar ben de TRİANGLE COLOR 123 aldım. şimdi Preamp almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir, Pasif preamp mı yoksa Aktif Preamp... Mesaja git »
WDTV live plus başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Merhaba, WDTV Live Plus modelidir ürün kozmetik olarak sıfıra yakındır. Neredeyse 1 yıldır kullanılmıyor. yanında kumandası, hdmi kablo... Mesaja git »
TV'ye - DAC Cihazı bağlantısı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Evet arkadaşlar. Yok mu bir önerisi yada bilgisi olan?... Mesaja git »
TV'de dahili medya player var,TV üzerinden pcm olarak ayarlı. TV Sony Bravia KDL 42W805 LED Benim anlamak istediğim bu teknik olarak mümkün... Mesaja git »
Evet benimde aklıma o geldi ses dijital olarak DAC cihazına aktarıldığı için, medya player den gelen ses devre dışı kalıyordur. Sesi tekrar telev... Mesaja git »
Arkadaşları

KEHRIBAR

zawazingo

yalnızkral

mlado

ersin.kaya

coupant

oastra
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK---JAMO İ300 2.1 SES SİSTEMİ
Alıcı: infinityman
Tarih: 28 Nisan 2014; 10:02:24
Yorum
Ben hayatımda bu kadar güzel, dürüst samimi, ilgili, harika bir insanla karşılaşmadım.Kargo konusunda yardımcı olması ayrı bir güzellik.Mehmet abi satıyorsa, alıyorum deyin sadece, gerisini ona bırakın
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109