Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oytoon
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkür ederim.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba Creed Aventus Yvs La nuit Blue de chanel Bunların yanına önereceğiniz bir dördüncü var mı? Şekerli kokanlardan olmasın lütfen.... Mesaja git »
Arkadaşlar selam Kullanmayı en çok sevdiğim 2 parfüm creed aventus ve bleu de chanel. Özellikle böyle pamuk şeker gibi kokan parfümleri sevmiyorum. Bi... Mesaja git »
İyi akşamlar. Bu telefondan tv ye kabloyla görüntü aktarabiliyor muyuz? Eğer aktarabiliyorsak bu kabloyu nereden bulabiliriz? Yardımlarınız için te... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba Telefonu alalı 2 ay oldu. Bu 2 ay içerisinde 2 kere ekranın dönmemesi problemi yaşadım. Bir bakıyorum ekranı çevirmeme rağmen dön... Mesaja git »
Arkadaşlar selam Gelen sms e basılı tutup aşağıda çıkan seçeneklerden engelli listesine al diyorum. Ama aynı yerden sms gelmeye devam ediyor. Engell... Mesaja git »
Orkun Bey den 1 adet redmi note 3 pro aldım. Cumartesi 1 de aradım. 3 te ürünü kargolamıştı. Pazartesi de telefonu aldım. Telefon kutulu ve jelatinl... Mesaja git »
Arkadaşlar Bu telefonu çift sim olarak kullanan var mı acaba? İkinci simi hafıza kartı slotuna mı takıyoruz? Bir de çift sim performansı nasıl a... Mesaja git »
Asus Zenfone Selfie Ana Konu - Kullanıcı Kulübü ☆☆☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Teşekkür ederim.... Mesaja git »
Asus Zenfone Selfie Ana Konu - Kullanıcı Kulübü ☆☆☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Telefonun batarya performansı nasıl acaba? Telefondan herhangi bir memnuniyetsizliğiniz var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078