Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FullDH
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
950 TL civarı Ekran Kartı Öneri başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
R9 280X Toxic al bence,bende R9 280X Toxic var arkadaşımda MSI Gtx770 var çoğu oyunda aynı gibi bişey sadece firmaların desteklerine göre durum değişi... Mesaja git »
Vatan Kullanılmış Ürünmü Sattı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Yok gitmedim vakit olmadi birde acaba baska model kartla degistirsemmi diye dusunuyorum cunku bu toxicin fan sesi cekilmiyo sanki kasanin icinde supur... Mesaja git »
Sahidenmi hocam ya iade falan almiyolarmi cokmu kotu musteri hizmetleri, ulan ya bi uni baslamadan oyun keyfi yapalim dedik hevesimiz kursagimizda kal... Mesaja git »
Götürmeyi düşünüyorum kartı zaten fakat bu seferde kartın kutu içeriği eksik diyip almamalarından korkuyorum bu kadarınıda yapmazlar herhalde.... Mesaja git »
I--Sapphire Radeon R9 280X Toxic İncelemesi--I başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bende geçen Perşembe 280X Toxic aldım Vatandan fakat Backplate ve kart arası boşluk duruyor zaten kart kullanılmış muhtemelen konumu okudunuzmy bilmiy... Mesaja git »
Saçma sapan sıcaklık muhabbetimi hocam benim için ne kadar önemli olduğunun farkında değilsiniz herhalde 900 TL verdim karta sorunlu olup olmadığını a... Mesaja git »
VATAN PC BENCE GAYET İYİ. başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Burda iyi demenizin sebebi ne anlamadim zaten adamlarin isi pc toplamak islerini yapmislar iste, dua edinde nasil olsa gormucek diye sizede kullanilmi... Mesaja git »
O zaman normal sayilir bu sicaklik cunku Izmirde oturuyorum ve hava bugun berbat sicakti kullanmaya devam edeyim ama yazin insanin oyun oynayasi gelme... Mesaja git »
Simdi yine arada kaldim oyunlarda % 99-98 arasi kullanimda 80i gecmiyo fan hizi % 62 civari falanken 80 bu kart icin normal bi degerse kullanayim ama ... Mesaja git »
Hocam böyle dediniz içime kurt düştü oyunda 80'e dayanıyo geçmiyo ama Kombustor GPU Burner'da 83 oldu korktum kapattım ilk günden kartı yakarız diye,b... Mesaja git »
Arkadaşları

serpantin

Ducard

calebrix

Rorşak
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086