Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
atakan84
Gerçek AdFuat
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben de şöyle bir bakındım ama 4 lt.lik göremedim. Bu Liqui Moly yağını tavsiye eden çok. 30 bin bakımında servis total 5-30 koymuştu. 45 bin bakımında... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu bölümü ben de takip ediyordum ve siz benden önce sormuşsunuz. Beni de dertten kurtarmışsınız, teşekkür ederim.... Mesaja git »
Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Özelden de yazmış olduğunuz için oradan yazdım.... Mesaja git »
Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Benim bagaj için aldığım ürün de tam kauçuk sayılmaz, dolayısıyla kayma yapabiliyor. Ben de halı kaydırma olarak kullanılan delikli kaçuk bezlerden al... Mesaja git »
Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Koruma filminin kaput zarar vermesi durumunu ben de düşünmüştüm, ancak kaliteli ve 5 yıl garantisi olan üründen yaptırdım ki bir çok üst seviye araçla... Mesaja git »
Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Kameranızın çamurunu siliyorsanız ve sıkıntı devam ediyor ise, muhtemelen içine su kaçmış olabilir.... Mesaja git »
Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben aracı aldığımda ön kaput ve çamurluklara koruma filmi yaptırmıştım. Faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Boya kalkan yeri ince pasta ile silip rötu... Mesaja git »
Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Haklısınız, parklar ile birlikte gündüz ledleri yanıyormuş. Parkların yanında ön sis lambaları açıldığında ledler yine sönüyor. İkinci olarak farlar ... Mesaja git »
Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Gündüz ledleri yanarken, kısa farlar yanmıyor. Kısa farlar ya da parkları dahi yaktığınızda gündüz ledleri sönüyor.... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
ANKET KONUSU : Tercih ettiğiniz motor yağı markası nedir? Motor yağları hakkında alım hakkında karar verirken bilinmesi gerekenleri b... Mesaja git »
Arkadaşları

takipci

righteous@

9xgame

MAD_TRAMP

salih529

19sng19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078