Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
abuzerkurt
Gerçek AdAbuzer Kurt
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben herhalde bu kampanya için 444 0 440 şikayet hattına ilk kayıt bırakanlardan biriyim. Kaç defa hattan düştüm , ısrarla kayıt almadılar sonra da akt... Mesaja git »
yukko.com dan 100 tl ye varan PARAFPARA başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
115 eksi puandayım. Kredi kartı ekstresi 7 sinde kesiliyor. Paraf günümle kombo yapıp iphone 7 32 gb alayım da onla avansı kapatırım diyordum ki eks... Mesaja git »
Migros'ta Tüm Açık Sucukların Kilosu 37.90 TL (2-5 Şubat Arası) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben de akşam üstü Ataşehir Uphill Migrosa gittim. Fermente olarak Polonez Baton , Apikoğlu Parmak ( beyaz etiketli ) , gurme vardı. Başka kalmadı dedi... Mesaja git »
N11 den hangi mağazadan alıyorsunuz acaba? Geçerli olanları biz de bilelim de ona göre alışveriş yapalım. Tşk... Mesaja git »
Mermiciden 500 tl lik mermi aldım. 50 tl indirim bir de parafgünüm den 12,5 tl paraf para geldi. Birleşti yani. Bilgilerinize... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Ben de dün iptal için bayiye gittim ve dilekçeyi verdim. Bi normal bir de yan odam var. Sporun yıldınıza 69 ana oda ,49 yan oda teklif etmişlerdi. Bug... Mesaja git »
Carrefour deodarantlar %50 indirimli başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Sepette %50 İndirim! (15.06.2017 - 26.06.2017 arasında geçerlidir.)... Mesaja git »
****BUDERUS GB 062**** başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaşlar bende de 6 sene önce almış olduğum Buderus Logamax U062-24k kombi var. Bundan yaklaşık 3 sene önce arıza verdi ve servis kartı değiştirdi. ... Mesaja git »
KOMBİ ARIZALARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
hocam selam , nasıl yapılacak kart tamiri ve ücret bilgisi özelden paylaşabilmen mümkün müdür?... Mesaja git »
KOMBİ ARIZALARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaşlar bende de 6 sene önce almış olduğum Buderus Logamax U062-24k kombi var. Bundan yaklaşık 3 sene önce arıza verdi ve servis kartı değiştirdi. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sometimes blue , sometimes green....!!!!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082