Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
abuzerkurt
Gerçek AdAbuzer Kurt
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bi haftasonu ctesi sabah git pazar akşam dön istanbul-gaziantep bileti bakıyoruz , kampanya döneminde bakıyoruz en ucuz bilet gidiş dönüş 600-700 tl. ... Mesaja git »
Biletinizi qatarairways.com üzerinden 10 Haziran 2018 tarihine kadar alın şeklinde ifade olduğundan promosyon biletler havayolu sitesinde geçerli o... Mesaja git »
PARAF KART NOVABAZAR 50 TL PARAF PARA KAMPANYASI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Avans parafpara parafly da olduğu için paraf açıklamalarında görmüyorsunuz. parafly sitesindekinde yazıyor... Mesaja git »
Paraf ile E-Ticaret Harcamalarınıza %10 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam selam. 545 tl karşılığı 13.65 tl parafpara geldi. Cephanecide parafgünüm geçerli sorun yok... Mesaja git »
Paraf ile E-Ticaret Harcamalarınıza %10 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Cephaneci tamamdır arkadaşlar. 3 gr altın aldım 545 tl tuttu anında 3 taksit ve 50 tl indirim mesajı geldi. 13,6 da parafgünüm parafparası bekliyorum... Mesaja git »
Ben herhalde bu kampanya için 444 0 440 şikayet hattına ilk kayıt bırakanlardan biriyim. Kaç defa hattan düştüm , ısrarla kayıt almadılar sonra da akt... Mesaja git »
yukko.com dan 100 tl ye varan PARAFPARA başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
115 eksi puandayım. Kredi kartı ekstresi 7 sinde kesiliyor. Paraf günümle kombo yapıp iphone 7 32 gb alayım da onla avansı kapatırım diyordum ki eks... Mesaja git »
Migros'ta Tüm Açık Sucukların Kilosu 37.90 TL (2-5 Şubat Arası) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ben de akşam üstü Ataşehir Uphill Migrosa gittim. Fermente olarak Polonez Baton , Apikoğlu Parmak ( beyaz etiketli ) , gurme vardı. Başka kalmadı dedi... Mesaja git »
N11 den hangi mağazadan alıyorsunuz acaba? Geçerli olanları biz de bilelim de ona göre alışveriş yapalım. Tşk... Mesaja git »
Mermiciden 500 tl lik mermi aldım. 50 tl indirim bir de parafgünüm den 12,5 tl paraf para geldi. Birleşti yani. Bilgilerinize... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sometimes blue , sometimes green....!!!!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.131