Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cecenzor
Gerçek Ad 
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar. Android Tv Box olayı ülkemizde de gitgide yaygınlaşıyor. Artık etrafta daha sık duymaya başladık bu cihazları. Fakat yeni ilgilene... Mesaja git »
Sebepsiz Ban'lar Yüzünden Silindi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Bundan sonra bu foruma böyle konular yok, nokta ! Kafanıza göre insanlara ban atamazsınız, oraya buraya ban atarken adam akıllı sebepler seçin. ... Mesaja git »
ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
ORJİNAL PARFÜM SATAN MAĞAZALARLA BAŞLAYALIM 1-YKM 2-BOYNER 3-TEKİN ACAR 4-SEVİL 5-PİNO 6-DOUGLAS 7-WATSONS ORJİNAL PAR... Mesaja git »
ASTRA 1,3 CDTİ Kullanıcı yorumları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Opel Astra 1,3 CDTI kullanıcılarından yorum rica ediyorum. İç ve dış tasarımı hoş bir araç. Motorunun performansı da kötü değil. Kısa bir test sür... Mesaja git »
ASTRA J KASA 1.3 CDTİ KULLANICILARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Astra j Kasa 1.3 CDTİ Kullanıcıları Araçları Hakkında bilgileri bu konu altında paylaşsa 1.3 yeni kasa alıcak arkadaşlar diğer konuları talan etmek ... Mesaja git »
Hocam eğer benzer ürünü başka yerden bulabilirsen uzatma süreyi. Aliexpress parayı direk iade eder sana. Muhtemelen gönderir ama o süre dolmadan... Mesaja git »
Biraz gecikebilir kargonuz endişe etmeyin diyor. Bunların yılbaşısı bitmiyor hocam. :) Tatil dönemi nedeniyle gecikme olabilir.... Mesaja git »
tekrar göndermemizi istersen başka çıkartmalardan da almak ister misin. Eğer 10 dolarlık alırsan takip numarası olur diğer türlü tekrar kaybol... Mesaja git »
tekrar göndermemizi istersen başka çıkartmalardan da almak ister misin. Eğer 10 dolarlık alırsan takip numarası olur diğer türlü tekrar kaybolması... Mesaja git »
ALİEXPRESS İSTEK KONUSU ( BULMAK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ YAZIN ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
ARKADAŞLAR BU KONUDA YARDIMLAŞALIM MESELA BEN ORJİNALE BENZER FORMA ARIYORUM,REALMADRİD VB. SİZİNDE BULAMADIĞINI ÜRÜNLER VARSA YAZIN BEN VE ... Mesaja git »
Arkadaşları

w4nted
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.234