Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
neta
Gerçek Adhayri albayrak
Doğum Tarihi29 Mart 1957
KonumMuğla, Bodrum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 320
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: Rayban sahte olup olmadığı nasıl anlaşılır anlatıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
mıknatıs olayı kesinlikle doğru.ben denedim orjinalini çekmiyor,arkadaş ismi bilindik bir mağzadan orjinal diye aldı mıknatıs tuttuk çekti.geri iade e... Mesaja git »
[SATILIK] MSI A88XI AC FM2+ 802.11 ac WiFi Bluetooth Mini-ITX Anakart başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
http://store.donanimhaber.com/a9/83/46/a983465541569118a91371d2c2508c62.png https://tr.msi.com/Motherboard/A88XI-AC.html#hero-overview Anaka... Mesaja git »
SATILIK ASUS D2X 7.1 Ses Kartı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
ses kartı bende ,onur kardeşime anlayışı ve dürüstlüğü için teşekkür ederim.... Mesaja git »
satılık GlacialTech GT-F1 FAN CARD konusunu başlattı (8 ay önce)
fan az kullanılmış sessizdir işe yarasın fiyat 25 tlSistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır. http://resim.donanimhaber... Mesaja git »
AVERMEDİA CARDBUS NOTEBOOK TV KARTI konusunu başlattı (8 ay önce)
notebook için yurt dışından getirttim ancak notebook girişi pcmcia-exspress olduğu için uymadı hiç kullanmadan satıyorum bağlantı parçaları ve kurulum... Mesaja git »
KİNGSTON 2X2 RAM 10600S 1333S9 konusunu başlattı (8 ay önce)
2x4 ram aldığım için satmaktayım,ram ler aynı seri olup az kullanılmıştır,tek satış yoktur.fiyat pazarlıksızdır.Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kurall... Mesaja git »
LENOVO İDEAPAD B590 LAPTOP başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
12-7-2017 20.00 tarihli alıntıdaki konu benimle alaklı değil...benim yorumumdan alıntı yapıp yanlış kişiye yorum yazma istersen ben seninle power paza... Mesaja git »
LENOVO İDEAPAD B590 LAPTOP başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
kesinlikle güvenilir değil,lazım olan ürünü bulduğunuz yerden alın,bu arkadaşın yüzünden beklemede kalırsanız,bulduğunuz ürünüde alamayabilirsiniz.çün... Mesaja git »
ASUS MAXİMUS 2 LGA775 Q9650 İŞLEMCİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
kardeş,alan arkadaşa foruma girmedenmi sattın,aciliyetimi yazdım insan bi arar,sözün var bekliyoruz.iki tane anakart vardı,senden haber gelecek diye b... Mesaja git »
ASUS MAXİMUS 2 LGA775 Q9650 İŞLEMCİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ana kart için telefon yaz geri dönerim dedin Halâ bekliyorum,dürüst satıcı olmak ayrıcalık ister.aciliyetim var dedim pazarlıkda etmedim.sana güvendim... Mesaja git »
Arkadaşları

kingsix

pandoras

Murat_çavuş

kachus

zagor_tenay34

W.Amadeus

metin abi 52

vLTeFo

XuLigan

truehawk

ozguner
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109