Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
themrt
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 268
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hepsiburada Notebook Altlimitsiz 150tl Hediye Çeki 20tl. Şuan aktiftir. Ödeme garanti,akbank,işbankası. Sadece whatsapp 0.554.551.41.11Sistem No... Mesaja git »
Asus K555LN-XO079D (Yeni kasa resimli inceleme) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar 2 gün önce k555 satın aldım i5 5200u işlemcili olan modeli.Bilgisayar kasası buz gibi olmasına rağmen fan neredeyse sürekli en düşük devird... Mesaja git »
1000 e 200 hepsiburada n11 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaslar,2200 tl Harcama icin 200tl hepsiburada ceki lazim 600tl cek saticiya birakilacaktir tabiki ucretsiz vermesi karsiliginda kazanilacak cek ve... Mesaja git »
Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaslar mx4umde yazı duzeltmeyı kapatamıyorum kelimelerin altında surekli kırmızı cızgı cıkıyor nasıl kapatılacagını bılen varmı ?... Mesaja git »
Faturalı garantili - Meizu MX4 32 GB başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Tarafımdan satın alınmıstır... Mesaja git »
2 AYLIK KUTULU FATURALI SIFIR AYARINDA HUAWEİ P7 konusunu başlattı (3 yıl önce)
Kutusu faturasi tamdir. Lollipop guncellemesi yapilmistir. 8mp ön kamera, 6.5mm incelik,4g destegi,1920*1080 ips ekran one cikan ozell... Mesaja git »
2gb ddr3 low level 12800s 1600 mhz ram iki adet vardir birinin markasi kingston birinin hynix sifir sayilir yeni 2 farkli bilgisayardan cikartildi. ... Mesaja git »
2 AYLİK SİFİR AYARİNDA FATURALİ HUAWEİ P7 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
o.m ile cevapladim... Mesaja git »
2 AYLİK SİFİR AYARİNDA FATURALİ HUAWEİ P7 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bilgilendirme icin tesekkur ederim atlamisim fiyati.gerekli duzenlemeleri yaptim.Fiyat 750 tldir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094