Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dabilozan
Gerçek Adozan ozan
Doğum Tarihi2 Mart 1987
İlgi Alanlarıa
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 94
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
takaslık ps4 kutulu konusunu başlattı (22 sa. önce)
Elimde Uncharted 4 (türkçe dublaj) Uncharted collection (türkçe dublaj) Batman arkham knight oyunları mevcut İstanbul bahçelievler ve civarı elden alı... Mesaja git »
Ticwatch E akıllı saat(sıfır) 650TL konusunu başlattı (22 sa. önce)
(Siyahı satıldı)ürün sıfır,açılmamış kutusundadır.pazarlık sünettir. Ürün hediye geldi,kullanmadığım için satıyorum.Hiç Kutusundan çıkmamış s... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Takaslık Uncharted 4 (türkçe) uncharted collection (türkçe) batman arkham knight Bahçelievler ve ya bakırköy civarında elden... Mesaja git »
Alınık hdmi veye dvi girişli -200tl ye kadar konusunu başlattı (bir ay önce)
20inc ve üzeri hd monitör arıyorum,ekranda sorun olmadıkça kozmetik önemli değil.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
PlayStation 4 Slim 1TB Console - Marvel's Spider-Man Bundle SIFIR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kaça sattınız hocam... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Takaslık Uncharted 4 (türkçe) uncharted collection (türkçe) batman arkham knight Bahçelievler ve ya bakırköy civarında elden... Mesaja git »
Takaslık Ps4 oyunları konusunu başlattı (3 ay önce)
Elimde God of war 4 (Türkçe) -far cry 5 ile takaslamak istiyorum Uncharted 4 (türkçe dublaj) Uncharted collection (türkçe dublaj) Batman arkham k... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Takaslık God Of War (türkçe) - takas olarak far cry 5 düşünüyorum Uncharted 4 (türkçe) uncharted collection (türkçe) batman arkham knight Bahçelievle... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba bende de aynı sorun var sabahtan beri istanbul bahçelievlerdeyim Arıza kaydı bırakmak dışında başka bişey yapamıyoruz.Sizin sorununuz halloldu... Mesaja git »
İnce'den Erdoğan'a: "İstersen Sevim Tanürek Cinayetini Tartışalım!" başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Tunceli mitinginin ardından Elazığ'a geçen CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, burada halka seslendi. İnce, "Erdoğan eski defterleri açma bak a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: nba2k15 primary(referans ilanıdır)
Alıcı: ozzntrn
Tarih: 3 Mart 2016; 16:57:18
Yorum
Alışveriş sorunsuz gerçekleşti. İlgili ve güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: Dragon age Inquision ps4 pri
Alıcı: manyakurt
Tarih: 1 Ekim 2015; 18:44:33
Yorum
sıkıntısız
Genel Puan

Ürün: Farcry4 ps4 referans ilanı
Alıcı: manyakurt
Tarih: 30 Eylül 2015; 16:22:43
Yorum
hızlı sorunsuz alışvriş.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı
Alıcı: alpilkay
Tarih: 2 Ağustos 2015; 20:23:13
Yorum
İmza
şu şekıl
Hakkında
ssdd

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188