Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Viper_Sensation
Gerçek Aderdogan safak
Doğum Tarihi5 Kasım 1980
KonumYalova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 61
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Huawei Mate 10 lite 1200 TL konusunu başlattı (12 gün önce)
Vodafondan alınma garantili telefondur . Kılıf ve ekran koruyucu ile kullanılmıştır.takas düşünmüyorum.arkada ince rahatsiz etmeyen cizikler var ,go... Mesaja git »
İPHONE 7 PLUS 32 GB GOLD 3300 TL konusunu başlattı (2 ay önce)
Türk Telekom’dan alınma Türkiye garantili telefonumu 2 adet Xiaomi mi A2 alacağım için satmak istiyorum.cihaz resimlerini atmayı düşünmüyorum ,S... Mesaja git »
İyi günler 2 adet almayı düşünüyorum bazı sorularım olacak kullanan arkadaşlardan cevaplanırsa sevinirim. 1.mi A2 ve 6x arasında fark varmı 2.s... Mesaja git »
32 inç / 82 ekran LG Full HD Televizyon - sorunsuz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Takip.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Oyun adı: God of war 4 Pri-Sec: sec Alındığı ülke: TR Fiyat: : 50 İletişim: PM Diğer hak: forumda Ödeme : garanti Takas detroit beco... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Oyun adı: God of war 4 Pri-Sec: sec Alındığı ülke: TR Fiyat: : 50 İletişim: PM Diğer hak: forumda Ödeme : garanti Takas detr... Mesaja git »
Pasaport kayıtlı s8+ 1950 tl takas yada satılık başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Huawei mate 10 lite Huawei garantili 5 aylık cihaz düşünürmüsünüz.... Mesaja git »
Müşteri temsilcisi ile görüşmemde lifecell için 1gb hediye kampanyasının kalktığını belirtti, sadece 5 gb var.... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Onu yükledim şu anda kullanıyorum ama onaylı görünmüyordu.... Mesaja git »
Cevap: Cevap: HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Benim telefonun model numarası RNE-L01C432B136 firmware finderden hangisini seçip ve yüklemeyi nasıl yapmalıyım.... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

darkyamaha

YOURMOVE

sezzoi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: XBOX 360 2 KOL KİNECT VE 50 OYUN+SAMSUNG GEAR FİT 2
Alıcı: deathshallreign
Tarih: 23 Mart 2017; 19:34:27
Yorum
Ürün hemen ve güzelce kargolanmıştı. Tarif edildiği gibiydi. Güvenilir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: LG G5 32 GB GÜMÜŞ
Alıcı: mcse2k3
Tarih: 23 Mart 2017; 19:28:44
Yorum
Güvenilir ve ilgili bir arkadaşımız.Aldığım telefon ilanda yazdığı gibiydi,kargo eft sonrası hemen gönderildi,teşekkürler.
İmza
[URL=https://imageshack.com/i/poR54Mqaj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/100x75q90/924/R54Mqa.jpg[/IMG][/URL]
"Ben, Fenerbahçe formasını sırtımda değil, başımda taşıdım. Ben, Fenerbahçe formasını her zaman "Tanrı uzun ömürler versin" aşkı ve anlayışı içinde giydim.Futbolda gözyaşı dökmesini bilmeyen insan sevinmesini asla öğrenemez" Ordinaryüs
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172