Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kanu55
Gerçek AdÖmer Bozan
İlgi AlanlarıElektronik,Bilgisayar,Futbol
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2013 Model 1.16i Sportline Black Edition Model Tampon harici boyası olmayan kazasız 74.000 Km de aracımı satmak için malum sitede ilan açtım. Sizce bu... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Hocam C sütunu için birşey yapmadım fakat arka camın kapandığı bölgedeki fitilin dışarıdan arasına girmesi için aşağıdaki malzemeden almıştım; Yükse... Mesaja git »
Ön kapıdanda gelebiliyor. Aracınız kaç model? Ön kapıların içteki yalıtım malzemesi bazen eskidikçe açılıyor, bizzat başıma geldi silikon çekince düze... Mesaja git »
Aslında motorun kötülenme sebebi Pejonun imajı. Bu motorun hemde aralıksız 8 sene boyunca!! ödüllü olduğunu unutmayalım sayısız araçta kullanıldı. Bu ... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bir dahaki projemde aşağıdaki revizyon olacak. Bence çok güzel durmuş, sizin fikriniz nedir :) Makyajsız kasaya 2 coupe tamponu tam oturuyormuş. Forum... Mesaja git »
"2x85cm B Pillar Noise insulation Dustproof Seal Strip Trim Rubber For Auto Car Front Rear Door Edge Sound insulation seal strip" aratırsanız çıkıyor.... Mesaja git »
Rica ederim teşekkürler. Tabiki araç konfor anlamında değişti şu an tatmin ediyor. BMW 3.20 ve coupe araçlarda b sütununa bakarsanız orada kauçuk oldu... Mesaja git »
Çok teşekkürler rica ederim, memlekete dönünce bayramdan sonra inşallah bir forum toplanması yapılabilir İstanbulda olan arkadaşlar ile güzel olur. Si... Mesaja git »
Rica ederim çok teşekkürler. Bahsettiğim gibi trim sesi verdiğiniz emeğe, dikkate göre değişir. Benim yaptığım işlemi para versem oto döşemeciler yapm... Mesaja git »
Aşağıdaki linkten "Steel Large Gap" olan ürünü seçin. Ben buradan almıştım. Metale şekil verip sıkıştırabiliyorsunuz böylece çıkmıyor fazlalığıda maka... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Lenovo Y570
Alıcı: hiickimse
Tarih: 9 Kasım 2012; 9:15:32
Yorum
Son derece ilgili ve dürüst bir arkadaş. Belirttiği gibi laptop tertemiz ve sorunsuz şekilde elime ulaştı.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094