Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sienen
Gerçek Adturgay
Doğum Tarihi1 Ocak 1980
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mart 2003
2. el mesaj sayısı: 181
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
geçmiş olsun.... Mesaja git »
[ Lütfen Okuyun ] - İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz. - "Uygulama Özel"... Mesaja git »
mereba degerli forum üyeleri epey zamandır insanlarımız çinden bir çok giyim elektronik telefon aksesuarı nerdeyse fiyatların %70 kadar ucu... Mesaja git »
Stealth Inc 2 oyunu ücretsiz (Steam'e eklenebilir) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
http://store.steampowered.com/app/329380 Normal fiyatı 24 TL Ancak buradan ücretsiz key alabilirsiniz. https://www.humblebundle.com/s... Mesaja git »
Tictoc 50 TL hediye kuponu- N11 Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
emayti... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Ebeveynler ve ebeveyn adayları olarak bebek ihtiyaçlarının paylaşılacağı bir konu açmaya karar verdik. Bebek Maması ve Bezi için bir konu vardı fakat ... Mesaja git »
CINEMAXIMUM***YEMEKSEPETI***TCHIBO***MARKAFONI***MORHIPO başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Morhipo aldım. sorunsuz hızlı alışveriş oldu.... Mesaja git »
SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
teşekkür ederim. direksiyon, klima, yokuş ya da frenden ayağımı çekmekten değil. onlara özellikle dikkat ettim. son zamanlarda hava soğuduktan sonra... Mesaja git »
SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Herkese merhabalar, Araç start-stopta ayağım frendeyken belli bir süre sonra (20-30sn) kendiliğinden tekrar çalışıyor. Sizde durum aynı mı?... Mesaja git »
(SATILIK) SPARKLE GTS250 512MB konusunu başlattı (4 yıl önce)
http://www.cnet.com/products/sparkle-sxs250512d3-nm-graphics-card-gf-gts-250-512-mb/specs/ sadece kart ve power kablosu var. Fiyat 80 LİRASistem ... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

yalnızkral
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: (SATILDI) ASUS VW222S LCD MONİTÖR
Alıcı: Mayako
Tarih: 30 Eylül 2014; 23:34:32
Yorum
Gerçekten itinalı kargo ile kaliteli bir arkadaşımız sıkıntısız bir alışveriş oldu teşekkür ederim..
Genel Puan

Ürün: (SATILDI) HUAWEİ G301
Alıcı: bilal3068
Tarih: 17 Temmuz 2014; 19:25:33
Yorum
son derece memnun kaldım alış verişimiz den güvenilir , ilgili bir forumdaş güven noktasında kimsenin çekincesi olmaması tavsiyem hafıza kartı hediyesi için ayrıca teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: (SATILDI)DREAMBOX DM 800 HD PVR KLON (SİM3)
Alıcı: yaslani
Tarih: 24 Mayıs 2014; 11:51:22
Yorum
guvenilir, ilgili bir arkadas, sorunsuz alis-veris, tesekkurler.
Genel Puan

Ürün: (SATILIDI) PALİT GTS 250 GREEN 1GB 130TL
Alıcı: kalip
Tarih: 16 Ağustos 2011; 20:14:42
Yorum
Güvenilir iyi bir satıcı
Genel Puan

Ürün: (SATILDI) Asus EN8800GT 115 TL
Alıcı: UgurSuval
Tarih: 17 Eylül 2009; 0:42:14
Yorum
Genel Puan

Ürün: (SATILMIŞTIR) SAPPHIRE X1950PRO 256MB PCI-E
Alıcı: omerkoca99
Tarih: 10 Nisan 2009; 1:02:10
Yorum
İmza
Hakkında
sorunsuz alış veriş yaptıklarım
fukara,relo,CuTDaCRaP,clubber_zone,amdfanatic,denniz,dermeyans,oray,speed-step,erase,Erwin,S333,erginates,erase,rinaldi10,lord,addall,peacemaker,alisagir,m134,pckopat122,flava,ertu.a,ısırgan,hamza ertüm,ergin,WebEX,BFG,TeRraN,lordlenchester,Alp_er... böyle uzar gider

alışveriş yapmayacaklarım(unutmayayım diye yazıyorum): şorayuzunyolda, tokato , digitaldelisi, gokselsolakoglu, hayati54

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063