Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
risingforce
Gerçek Adrising force
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları0
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
4,5-5 bin ytl arası sistem tavsiyesi ricası başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Yardımlar için teşekkür ederim.Bilgisayarı inventusdan alacağım o sebeble şimdilik aşağıdaki parçalarda karar kıldım.Sistemin bu son haline ne dersini... Mesaja git »
4,5-5 bin ytl arası sistem tavsiyesi ricası konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhabalar 4,5-5 bin ytl arası yeni sistem almayı düşünüyorum.Overclock,sıvı sogutma veya sli ile uğraşmayacaım.Forumdaki tavsiyeleri okuduktan sonra ... Mesaja git »
: Black Ops'a ilk DLC yolda başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
bc2 ştimde 10 dolara dusmus gıder onu alırım daha ıyı buna 15 dolar vereceğime... Mesaja git »
: CoD: Black Ops'u alanlar bin pişman! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
ben o takılmalar ıcın 2 yöntem buldum bırıncısı su programla gereksız servıslerı kapadım win7de http://www.thewindowsclub.com/smart-a-utility-for-t... Mesaja git »
: CALL OF DUTY BLACK OPS DAKKA BAŞI KİTLENİYOR! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Çözümü var demokraside çareler tükenmez. http://www.thewindowsclub.com/smart-a-utility-for-tweaking-windows-7-vista-xp-services şu programla g... Mesaja git »
: CALL OF DUTY BLACK OPS DAKKA BAŞI KİTLENİYOR! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
o zaman windows7 ye geri dön sende xpyi naapçan hala daha eskımedımı sence?... Mesaja git »
: Black Ops LAG SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
bende de su an ping problemı ciddi durumda.superonline adsl kullanıcısıyım,bir rahat oynayamadım oyunu pingden... Mesaja git »
: Black Ops Yeni Update başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
update falan yok daha.arkadaş hayal gormus herhal gece gece... Mesaja git »
: My Curse Montage by Arezzo başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
pcin güzel,cozunurluk şahane,video super e bir de senı oynarken görek karsımızda hangı serverlarda takılıyorsun blackopsda bız de denk gelmeye çalışa... Mesaja git »
: My Curse Montage by Arezzo başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
waow oyun akıyor masallah keske bızde boyle oynasak ben de ılave sorular soraım barı oyunu kac cozunurlukte oynuorsun,ekran kartının yanında mesela l... Mesaja git »
Arkadaşları

BeterNetor
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094