Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
turkerr_83
Gerçek AdTürker Ölmez
Doğum Tarihi1 Temmuz 1983
MeslekEsnaf Sant.Krd.Koop.Müdürü
İlgi Alanlarıbilgisayar,futbol,otomobil
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 411
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sakarya Oto Expertiz başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
oto rapor. kesinlikle çok iyi işinde... Mesaja git »
ms dos'ta ip listesi komutu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
ms dos'ta ağdaki clientlerin ip'lerini listeleyen bir komut vardı. unuttum ve sabitlerde bulamadım. çok acil ihtiyacım var. teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşlar herkese merhaba; 2013 yılı Aralık ayında satın aldığım ve 4 yıldır sıfır sıkıntı ile bindiğim Ford Fiesta 1.25i motorlu aracım, tam aracı t... Mesaja git »
Sıfır Araç (Ford Focus ve Seat İbiza) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
focus trend x 2017 modeli daha iki gün önce 86.500 fiyat aldım manuel tabiki. öyle 76.500 e araba kalmamış maşesef. bende megan 4 sedan titanyum gri l... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
aracınızı ne kadara satmayı düşünüyorsunuz hocam... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
hocam 0pel astra 1.6 atmosferik motor manuel araç boş olanı var mı elinizde çalıştığım kuruma almak istitorum. fiyatlar nedir acaba... Mesaja git »
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
ben n11 den 100 olan telefon tutucudan aldım çok memnunum diğerleri bizim arabaya uygun dril haberiniz olsun arkadaşlar... Mesaja git »
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
herkese merhabalar. bende 1.0 sportback sahibiyim. ilk çıktığında 84 bine almıştım. iyikide almışım zaten fiyatlar baya yükselmiş. benim sorum aracını... Mesaja git »
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ben shell den devamlı v-power 97 oktan aliyorum memnunum. 97 oktan sanki daha fazla menzil yapıyor 95 iktan a göre benim görüşüm... Mesaja git »
Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ayni sıkıntı bende de var. peki o menüyü aktif hale getirebiliyor muyuz?... Mesaja git »
Arkadaşları

sktem

K084K

KayarakMüdahale

kocausta*
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Temiz HTC Expoler 300 TL
Alıcı: levocan987
Tarih: 1 Ekim 2012; 18:26:22
Yorum
GÜVENİLİR BİR ARKADAŞ
Genel Puan

Ürün: TAKASLIK 2*512MB DDR2 533MHZ RAM
Alıcı: R@N
Tarih: 14 Temmuz 2011; 9:27:32
Yorum
Kaliteli bir arkadas baska alışverişlerde görüşmek üzere :)
Genel Puan

Ürün: SATILIK SAPPHİRE 3870 512 GDDR4 256BİT
Alıcı: maysen
Tarih: 1 Mart 2010; 12:26:03
Yorum
güvenilir bir arkadaştır rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094