Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Drysdale
Gerçek AdMehmet DAĞLI
Doğum Tarihi20 Ekim 1986
Meslekİngilizce Öğretmeni
Konumİzmir,Aliağa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 87
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vodafone kullanım eşiğini kaldırdı + fiyatları düşürdü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam artık bu firmalara ben ne desem az bence. Her şeyi kendi lehlerine çevirmek için ellerinden geleni yapmışlar. Vodafone Fiber kullanıyorum. 1 Oca... Mesaja git »
İmar Barışı Yardımlaşma 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam YKB için başvuruda bulundunuz mu? bir de araştırdığım kadarıyla bu durum için diğer kat maliklerinden muvafakatname almak gerekiyormuş. Siz buna... Mesaja git »
iPhone ve iPad ile inceleme nasıl çekilir ve işlenir? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Render alana kadar toplamda 13 dakikalık video süresi yok muydu? render alınan video parçaları sanki 2 defa çekilmiş ya da ona benzer şey var sanırım.... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam peki 200mbit için de mi 400gb kullanım eşiği söz konusu?... Mesaja git »
Vodafone Limitsizde Gizli Kota başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam AKN sonrasında düşülen hızlar ne ise ona göre ayarlamışlar fiyatları. Benim gibi biraz eski müşteriler şu sınırsız internet ile avantajlı duruma... Mesaja git »
Avantajlı Kablonet 2019 Akıllı Sınırsız Tarifeleri Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
İzmir'de Vodafone fiber kullanıyorum. 100mbps 240gb akn 75 TL. Mevcut taahhütlülere aynı hızları sınırsız onlarak vermeye başladılar. Yeni abonelikler... Mesaja git »
KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Anladım Hocam çok teşekkür ederim. Ben o halde doğrudan eca proteus için onay vereyim. Cosa var elimde. Onu kullanacağım inşallah. Dış hava sensörü ve... Mesaja git »
KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Anladım hocam. anlaşmalı olduğu firma baymak, warmhaus, airfel opsiyonlarını sunamıyor maalesef. Vaillant ecofit 246 ve 10m termodinamik petekten, 28... Mesaja git »
KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Hocam peki 28 KW'lık model olarak Demrdöküm Nitromix mi yoksa Proteus Premix mi tercih edilmelidir? Bu meseleyi size danıştığımda müteahhit ile proble... Mesaja git »
Oyun Bölüm/Çevre Tasarımım. - [Unreal Engine 4 Oyun İçi Render] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Yaklaşık 2 aydır üzerinde çalıştığım 3A oyun endüstrisine yönelik Bölüm tasarımımdır. Sahneyi Unreal Enginge 4 ile oynanabilir vaziyette hazırladım. O... Mesaja git »
Arkadaşları

kalllavi

mhur@d

sfm1903
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI: GALAX GTX980 (GTX-980) HoF 4GB 256Bit -Sorunsuz- Garantili
Alıcı: H34RTL3SS
Tarih: 16 Ağustos 2016; 15:27:06
Yorum
İmza

Hakkında
DFC35ACDD89D47DF88CE5D0D68E7B9D9.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141