Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SerÇel
Bir Önceki Kullanıcı AdıSerkanÇelik
Gerçek AdSERKAN ÇELİK
Doğum Tarihi23 Ağustos 1981
Konumİstanbul,Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Muayene'de Janta ve lastik boyutuna bakılıyormu ? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Benim orjinal lastikler ve kapı etiketinde yazan 195/55/16 ama ben fiyatı uygun olduğu için 205/55/16 taktım. Muayenede sorun olmadı.... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Şimdi ulaştım güncelleme varmış sözde. Müşteri hizmetleri sabah 9 gece 2 arası çalışıyormuş.... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Saat 6 gibi gitti, telefonlara bakan da yok, çok sık kesinti olmaya başladı bu aralar.... Mesaja git »
İstanbul bölgesinde kesinti yaşayan var mı arkadaşlar.... Mesaja git »
Benimde aynı şey aklıma geldi ama netspeed teknisyeni port paylaşımının mümkün olmadığını söylüyor. TT zaten bilgi bile vermiyor kendi müşterisi olmad... Mesaja git »
Bilgilendirme için teşekkürler ama benim başka bir sorunum olduğunu düşünüyorum, çünkü apartmanda 3 abone var diğer abonenin modeminin açılıp kapanmas... Mesaja git »
Bende aylarca 100 mbps sorunsuz kullandım Hocam, ulaşılabilir hızım 137, snr değerim 18 civarıydı, sonra bir anda ulaşılabilir hız 99 snr 8 civarların... Mesaja git »
Benimde üst kat komşu modemi açınca hat değerlerim 137 den 100'e düşüyor kapatınca geri yükseliyor, sizinde aynısı olabilir belki, akşam işten gelince... Mesaja git »
AIRTIES AIR 5650 modem ayarları.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5650 de 5ghz desteği yok.... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu kablodan internet alamazsınız, başka çekili hat yoksa yeni hat çekilecek.... Mesaja git »
Arkadaşları

enreka_tr

transglobal

zaptiye05

cyclops82

defactotr

leaderhook

okurtv

Kuti05
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TurkNet
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Acer, HP

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.672