Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
route666
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi6 Haziran 1979
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 114
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 18 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar, 2016 Haziran ayında Amainhobbies'den büyük heyecanlarla aldığım , kargosunun gelmesini bile sabırsızlıkla beklediğim - az dah... Mesaja git »
Adam akıllı follow yapan drone önerisi konusunu başlattı (2 ay önce)
Sırf takip özelliği var diye dji spark az almıştım ama yalan oldu. Yok flyzone, restricted area, subject lost, subject too far, aircraft too low gib... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Heart rate'i, adım sayarı filan komple kapattım fakat arka ışıkları hala yanıyor sabit bir şekilde. Başka ne ayarı var acaba... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benim şarjı 3 günde %45e düştü. Ayrıca arkasında ki yeşil ledler sürekli olarak yanıyor normal mi?... Mesaja git »
Telefondan editliyorum... Mesaja git »
Bu gyro olayı tamamen yalanmış. Ormanda bisikletle kayıt almıştım, titreşimden videolar seyredilmiyor... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
jbl flip 3 ü teknoloki marketin birinde denedim ufacık alet mağazayı inletti valla nerden alabiliriz en ucuz?... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaşlar konuyu düzenleme fırsatı buldukça buraya ürünleri ekleyip düzenleme yapacağım. Yorumlar ve değerlendirmeler eklenecek. Lütfen ilk mesaja ba... Mesaja git »
ROCKRIDER 340 ile 145 km yapılır mı asfalt yolda? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İstanbul'da yol bisikleti filan kullanılmaz bence. Zaten araç ve kuryelerin bisiklete tahammülü yok. Eğer onları yavaşlatır veya geçişlerini engell... Mesaja git »
DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC - SPARK + Go Pro - Aerial Photography başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben o kadar açılmaya bile cesaret edemedim. Zaten ilk uçuşumda ağaca gömdüm... Mesaja git »
Arkadaşları

md07tr

calyente

Anubisath
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Samsung 51E551 > Samsung SSG-4100GB
LG BH9520TW

Samsung 40C550
Sony PS3 Slim 120GB > Logitech Driving Force GT
Xbox 360S 260GB > Microsoft Wireless Speed Wheel
Turtle Beach Ear Force DPX21 Headset

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125