Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xLazine
Gerçek AdGökhan Sanane
KonumKocaeli,Gebze
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ALINIK! Beyerdynamic MMX300 2. Gen! konusunu başlattı (5 ay önce)
Elinde olan satmayı düşünen varsa iletişime geçerse sevinirim.... Mesaja git »
Displayport Kablo Sorunsalı. 165 HZ konusunu başlattı (5 ay önce)
MErhaba arkadaşlar 165 hz montiroum var ancak 10 metre 2k da 165 hz verebilecek bir kablo bulamadım. bulduklarımda her amazon.com veya yabancı siterle... Mesaja git »
Audi tts 2011. Airbag problemi. konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir araç alacağım aracımı buldum 2011 tts quattro siyah renk. Araç çok güzel ama üzerinde 60000 hasar kaydı var 30000 30000... Mesaja git »
-SATILIK OYUNCU EKİPMANLARI- İlan sürekli güncellenecektir. Bütün e-ticaret sitelerinde mağazamız mevcuttur, İstanbul dışı satın alacak arkadaşlar e-t... Mesaja git »
SATILIK SIFIR LOGITECH G933 ARTHEMIS SPECTRUM RGB 7.1 KULAKLIK başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
MERHABA, ELİMDE AMAZONDAN ALINMA SIFIR KUTUSUNDA LOGITECH G933 ARTHEMIS SPECTRUM MODELİ KULAKLIK MEVCUTTUR. KULAKLIK ORİJİNAL AMBALAJINDA KORUMA BANTL... Mesaja git »
Game Room! Pc in Desk (Masa içi PC) , Bed PC ( Yatak PC) Oda Dekorasyon!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
yorumlar için tşk ederim. aslında çekimden kaynaklı oyle gozukuyor herhalde yoksa oda içi gayet aydınlık. masayı özel bi firmaya yaptırmıştım. ista... Mesaja git »
Game Room! Pc in Desk (Masa içi PC) , Bed PC ( Yatak PC) Oda Dekorasyon!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
hesaplamadım ama 35 vardır tahmini... Mesaja git »
Masayı özel yaptırmıştım zor zar. Diğer bütün kablolama montaj su soğutma havalandırma ışıklandırma kısmını ben hallettim. Satmak derken kendi pc i... Mesaja git »
Odanın kasvetli gözükmesi foto çekimindende olabilir telefonla çektim. Güzel bir makinayla daha iyi görüntüler yakalayabilirim herhalde. Yakında kı... Mesaja git »
Tşk ederim yorumlar için. Ben kulaklık klavye ve Mouse hastasıyım alır denerim beğenmediğimi koyarım kenara ama satmam :) manyaklık işte.... Mesaja git »
Arkadaşları

mklkls
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.095