Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mürşit
Gerçek Admürşit aksoy
Doğum Tarihi22 Şubat 1984
MeslekÖğretim üyesi
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
13 yıldır okuyucuyum forumda çok yazmıyorum ama çok okuyorum.... Mesaja git »
Merhaba. 2017 yazında topladığım bilgisayarımı satılığa çıkardım. Kasa hariç hepsinin takribi 10 ay daha garantisi vardır(Türkiye gatantili) . Kutul... Mesaja git »
Samsung 860 EVO 256GB 293,63₺ Fiyat Güncellendi! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Gerçekten bir kullansan, bir daha normal depolama kullanan hiç bir cihazı kullanmak istemezsin.... Mesaja git »
GTX 1070 8 GB Ekran Kartı, 144 HZ Monitör, 256GB M.2 NVME, 16 GB RAM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
İpad Pro 12.9 wifi + 4g 64gb yeni nesil başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Pupa dan alınma 1 aylık faturalı, beraberinde kapaklı kılıf , silikon kılıf, temperli cam koruma hediye. 6 çekirdekli olan yeni nesil modeldir. 4800... Mesaja git »
Sıfır, Ipad Pro 256GB wifi 10,5" Gümüş başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Monitor de ölü piksel backlight bleed vs sorun yoktur. Kutusu köpükleri poşetleri duruyor. Özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. KARGO İND... Mesaja git »
Snapdragon 855'li Lenovo Z5 Pro GT elimizde! Türkiye de ilk başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
649 TL LG 23,8" 24MK430H Full HD IPS 75Hz HDMI FreeSync Gaming Monitör başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
649 TL LG 23,8" 24MK430H Full HD IPS 75Hz HDMI FreeSync Gaming Monitör 549 TL LG 21,5" 22MK430H Full HD IPS 75Hz HDMI FreeSync Gaming Monitö... Mesaja git »
Monitor de ölü piksel backlight bleed vs sorun yoktur. Kutusu köpükleri poşetleri duruyor. Özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. KARGO İND... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ahir zamandan bir yangın yürüyor can özüne, amansız…
Felah gemileri demir atmak ister gönüllere; fakat kalpler limansız..
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094